TVN TURBO - DEBEŚCIAKI – JESIENNA NOWOŚĆ!

Dziewięć polskich premier, piętnaście polskich kontynuacji oraz bogata oferta zagraniczna - oto składniki, z których połączenia powstała nowa ramówka TVN Turbo na jesień 2016.

Już od 4 września w TVN Turbo na antenie pojawi się interesująca nowość programowa „Debeściaki”! W programie dwaj dziennikarze motoryzacyjni Adam Kornacki i Patryk Mikiciuk będą dokonywać wyborów najlepszych ich zdaniem samochodów w danych kategoriach. Każdy z nich ma odmienne spojrzenie na motoryzację, więc nie zabraknie bogatych w argumenty ciekawych dyskusji oraz aut zarówno nowych, jak i klasycznych. Czy uda im się znaleźć porozumienie i wspólny punkt zaczepienia? To będzie prawdziwe starcie tytanów!

Ich wybory będą bardzo różne i bardzo subiektywne. Pokażą najlepsze auta z Francji, Niemiec, czy Japonii. Pojawią się hot hatche i limuzyny, pojazdy o wartości od kilku tysięcy do kilku milionów złotych. Będą samochody współczesne, te wyciągnięte prosto z salonu i prawdziwe legendy. Dwójka prowadzących podda je serii testów, żeby wybrać jednego zwycięzcę. Dowiemy się, czy auta z przeszłości wciąż mogą cieszyć i zaskakiwać kierowcę, a nowoczesna motoryzacja daje jeszcze frajdę z jazdy.

 

EMISJA: NIEDZIELA 15:45, OD 4 WRZEŚNIA