TVN STYLE Z TYTUŁEM KOBIECEJ MARKI ROKU 2021!

Stacja TVN Style stawia na wiele wartościowych, społecznych oraz edukacyjnych programów, które są źródłem wiedzy i inspiracji, a poruszane w nich tematy dotyczą każdego z nas. Zaangażowanie Redakcji i wielu zespołów w tworzenie wyjątkowych treści zostało docenione przez branżę na uroczystej gali Kobieca Marka Roku.

To właśnie TVN Style przyznano tytuł Kobiecej Marki Roku 2021! Nagrodę odebrała Monika Pieczyńska-Modrzejewska, Dyrektorka Programów Lifestylowych TVN Grupa Discovery.

- W pewnym momencie pomyśleliśmy, że brakuje nam takiego odniesienia do rzeczywistości. Do tego, co kobiety teraz przeżywają, czym się zajmują, jakie mają problemy. W dużej mierze chodzi o pandemię, ale nie tylko. Ta rzeczywistość współczesnej kobiety troszeczkę się zmieniła. Na pewno brakowało nam w ciągu ostatnich lat takich produkcji, które mówią o różnych historiach, bardzo różnych kobiet. Stąd pojawił się pomysł na "Inspirujące kobiety", program prowadzony przez Dorotę Wellman, stąd też wziął się pomysł na reaktywację "Miasta Kobiet", żeby takie miejsce na tematy ważne, aktualne, też się znalazło. Na zwykłą rozmowę, dyskusję, wymianę poglądów. Chcieliśmy pokazać naszym widzkom, że miejsce na rozmowy jest właśnie u nas, właśnie w TVN Style - powiedziała Monika Pieczyńska-Modrzejewska w rozmowie z Karoliną Kalatzi z dziendobry.tvn.pl.

Poza Moniką Pieczyńską-Modrzejewską Redakcję TVN Style tworzą Monika Rybczyńska-Burawska, Sylwia Maj-Sawicka, Maja Hamrol, Aleksandra Bychawska, Emilia Wawrzyniak, Karolina Słomczyńska, Hubert Jezierski, Mateusz Leleniewski, Katarzyna Tuleja i Magdalena Olszewska.

W każdym sezonie stacja TVN Style stawia na szeroką ofertę programową, bogatą w wartościowe treści. W 2022 nie zabraknie znanych i lubianych programów, ale pojawi się również kilka ciekawych i inspirujących nowości.

- Z ogromną przyjemnością będziemy kontynuować programy, które zaczęły się tej jesieni, takie jak "Bez tabu", "Inspirujące kobiety", "Miasto Kobiet". Będziemy opowiadać coraz więcej historii bliskich naszym widzkom. Poza tym pojawią się oczywiście "Zrób coś z tym dzieckiem", "Czas na zmianę", niezastąpiona "Pani Gadżet". Mamy też kilka niespodzianek, których wolałabym jeszcze nie zdradzać, bo mamy parę programów o tematyce remontowej, które pojawią się na antenie TVN Style wiosną i jesienią przyszłego roku - podkreśliła Monika Pieczyńska-Modrzejewska.

Podczas Gali nagrodzono również jedną z prowadzących "Miasta Kobiet" - Aleksandrę Kwaśniewską. Aleksandrę wyróżniono za poruszanie trudnych społecznych tematów. Gratulujemy!