TVN STYLE - WAKACYJNY SUKCES I FASCYNUJĄCE PROPOZYCJE NA JESIEŃ

W okresie wakacyjnym TVN Style nie zwalnia tempa i utrzymuje bardzo wysoką pozycję wśród kobiecych kanałów lifestylowych! Od początku lipca, w grupie docelowej (kobiety 16-49 z miast) stacja osiągnęła udział na poziomie 1,3% SHR, a wśród widzek z ponadprzeciętnymi dochodami aż 1,6% SHR! Kanał znacząco wyprzedził swoją konkurencję, w tym m. in. Polsat Cafe, który odnotował SHR na poziomie 0,5% wśród kobiet z miast.

Dane: NAM, SHR%, W 16-49 c50+, W 16-49 3500+, 07-08.2016.

TVN Style dba o swoich widzów. W sezonie jesiennym stacja przygotowała wiele nowości, które wzbogacą ofertę programową. Wśród nich między innymi program W dobrym stylu” prowadzony przez Małgorzatę Rozenek.

Małgosia zdradzi widzom, jak radzić sobie z codziennymi obowiązkami w domu i jednocześnie stylowo żyć. Wraz ze swoimi gośćmi i ekspertami z różnych dziedzin podpowie gotowe rozwiązania na wiele domowych problemów. Program „W dobrym stylu” to skarbnica domowych sekretów i skutecznych patentów. Wystarczy zastosować choć część z nich, a życie stanie się bardziej proste, lepiej zorganizowane i po prostu stylowe.

Premiera: 3 września, sobota godz.: 17:30

Drugą propozycją stacji jest program „Hotele marzeń”. W rolę prowadzącej wciela się znana aktorka - Anna Dereszowska, która wyrusza w egzotyczną podróż aby zwiedzić i przetestować najciekawsze hotele, a także aby odnaleźć turystyczny raj na ziemi.

Kochająca podróże Anna Dereszowska wraz z kamerą TVN Style odwiedziła niesamowite i wyjątkowe punkty na mapie całego świata, w których można wypocząć i nacieszyć się oryginalnymi propozycjami dla szukających wrażeń turystów. Na jej trasie znalazły się między innymi komfortowe, ekologiczne domki inspirowane ptasimi gniazdami oraz prawdziwa marokańska twierdza przekształcona w ekskluzywny hotel. Każde z tych miejsc ma swoją niepowtarzalną historię. Te oraz wiele innych lokalizacji warto zobaczyć choćby z pilotem w ręku na domowej kanapie.

Premiera: jesień 2016

Kolejną jesienną nowością TVN Style są dokumenty Magdy Gessler. „Pyszne Peru” jest relacją restauratorki z pobytu w Ameryce Południowej, w której miała okazję odwiedzić „kulinarną stolicę świata” – Limę, w której krzyżują się tradycje kuchni andyjskiej, amazońskiej i smaki charakterystyczne dla wybrzeży Pacyfiku. W tej egzotycznej podróży Magda Gessler odwiedziła Instytut Ziemniaka, gdzie we współpracy z NASA naukowcy opracowują plan hodowli tego warzywa na Marsie, jadła pieczoną świnkę morską i łowiła ośmiornice. Prowadząca nie byłaby sobą, gdyby nie spędziła trochę czasu w kuchni. Jakie kulinarne inspiracje przywiozła ze sobą z Peru? Widzowie przekonają się oglądając dokument „Pyszne Peru”.

„Historie więzienne” to drugi dokument zrealizowany podczas pobytu restauratorki w Ameryce Południowej. Wstrząsająca historia Maćka, który został złapany przez peruwiańską policję z kilogramem kokainy w żołądku i zamknięty w jednym z najokrutniejszych więzień w Peru nie pozwoliła Magdzie Gessler przejść obojętnie. Jak potoczyły się losy Maćka? O tym jesienią w TVN Style.

Premiera: jesień 2016

Produkcją jakiej jeszcze nie było w polskiej telewizji, a która pojawi się wkrótce na antenie TVN Style i zaskoczy widzów jest „Magia Y”. Magik Y swoimi magicznymi trikami podbił już Internet. Teraz przyszła pora na telewizję. Iluzjonista w każdym odcinku spotka się z trzema gwiazdami ze świata show biznesu. Znikające przedmioty i zwierzęta to dopiero początek. Okaże się, że czytanie w myślach i prowadzenie samochodu z zamkniętymi oczami jest możliwe. Nie zabraknie też tradycyjnej magii karcianej i eksperymentów z połykaniem ostrych przedmiotów. Magik Y zaprosi także do zabawy ludzi spotkanych na ulicy. Będzie ich zadziwiał, rozbawiał, a nawet wzruszał. Wszystko za sprawą iluzji.

Premiera: jesień 2016

Ponadto wśród jesiennych nowości pojawią się takie programy jak: dokument „Modelki 3.0” z Renatą Kaczoruk czy program „Bez planu” z prowadzącą Hanną Lis, która podróżując poszukuje nietuzinkowych smaków. Na antenie również projekt „Bez skazy” odkrywający tajniki medycyny estetycznej, „Sekrety doliny Inków” zbadane przez Paulinę Krupińską, a także Sztuka uwodzenia, w której eksperci podpowiedzą jak radzić sobie z miłosnymi pułapkami i doskonalić sztukę randkowania.

Wśród kontynuacji na antenie TVN Style wystartuje kilka dobrze znanych widzom formatów. Na antenie zobaczymy Dorotę Szelągowską w kultowym programie „Dorota was urządzi”, Katarzynę Bosacką, w programie „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”, Maję Sablewską i program „Sablewskiej sposób na modę”, w którym tym razem prowadząca bierze pod swoje skrzydła również mężczyzn, a także „Aferę fryzjera” z powiększonym składem prowadzących w postaci Macieja Maniewskiego. Ponadto widzowie spotkają się także z Izabelą Janachowską i jej „pogotowiem ślubnym” w programie „I nie opuszczę Cię aż do ślubu”, znaną i lubianą Anną Nowak-Ibisz w roli „Pani Gadżet”, która podda testom nowe gadżety, z dr Marcinem Ambroziakiem w programie Życie bez wstydu”, niepokorną Karoliną Korwin-Piotrowską, która obnaży wpadki celebrytów w „Maglu towarzyskim” i wieloma innymi gwiazdami TVN Style.

Zapraszamy do śledzenia jesiennej ramówki TVN Style!