TVN STYLE – NA 1 MIEJSCU WŚRÓD KANAŁÓW KOBIECYCH!

Jesień w TVN Style to czas wzrostów! Stacja zajmuje 1 miejsce wśród kanałów kobiecych, wyprzedzając tym samym TLC - 0,6% SHR oraz Polsat Cafe - 0,4% SHR. Udział 1,5% w grupie kobiecej z miast przyniósł stacji wzrost na poziomie 38% w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego. Również poszczególne pozycje programowe radzą sobie świetnie, zyskując wysokie wyniki oglądalności. W TOP3 październikowych programów znalazły się „Prawdziwa historia Angeliny Jolie z udziałem 4,4%, „Pani Gadżet – Extra” z udziałem 3,2% oraz „Dorota was urządzi” z udziałem 2,7%.

DANE: NAM 01.09- 16.11.2016 vs.01.09- 16.11.2015, W16-49 c50+, SHR%; 10.16., W16-49 c50+, SHR%.

Na uwagę zasługuje także program „W dobrym stylu” - jesienna nowość, której emisja zakończyła się 11 listopada. Premierowe odcinki programu wygenerowały SHR = 3,9% w grupie kobiecej z miast. Program oglądał się bardzo dobrze także w grupie komercyjnej z miast zyskując 3% SHR

Wśród jesiennych premier dużą popularnością wśród widzów cieszy się program „W roli głównej…”, dotychczas wyemitowane odcinki wygenerowały SHR = 2,4% w grupie kobiecej z miast.

DANE: NAM 01.09- 11.16.2016, W16-49 c50+, A16-49 c50+, SHR%.

Mimo dobrych wyników stacja nie spoczywa na laurach szykując dla widzów kolejne, tym razem zimowe nowości programowe. W Wigilię widzowie będą mieli okazję zobaczyć pierwszy, pilotażowy odcinek programu „Magia Y”, w którym znany polski iluzjonista i mentalista - Magik Y, swoimi sztuczkami sprawi, że widzowie zaczynają kwestionować otaczającą ich rzeczywistość. Czy gwiazdy zaproszone do programu dadzą się ponieść i uwierzą w siłę iluzji?

Magik Y swoimi magicznymi trikami podbił już Internet, teraz przyszła pora na telewizję. Iluzjonista spotka się z trzema gwiazdami Dorotą Szelągowską, Antkiem Królikowskim oraz Patricią Kazadi. Z jedną z nich umówi się w miejscu publicznym, z drugą w domu. Kolejnej zaproponuje spotkanie w specjalnie zaaranżowanym do tego pomieszczeniu. Co dalej? Znikające przedmioty i zwierzęta to dopiero początek.

Premiera: 24.12.2016 godz. 21:45

Kolejna z NOWOŚCI „Sztuka uwodzenia” pochłonie widzów w drugi dzień świąt. Stacja przygotowała na ten czas PRAWDZIWY MARATON! Poczynając od godziny 14:25 TVN Style wyemituje 6 odcinków programu, jeden po drugim. Wszyscy Ci, którzy chcieliby sprawdzić… Co lepiej zadziała? Podryw na romantycznego wielbiciela poezji czy na skórę, furę i komórę? Czy na pierwszej randce koloryzować, czy mówić prawdę prosto w oczy? Czy można znaleźć miłość przez aplikację w telefonie? Na wszystkie te pytania odpowiedzą eksperci oraz znani i lubiani komentatorzy ze świata show biznesu.

Randkowanie to temat, na który można rozmawiać godzinami. Od dawna wiadomo, że nie ma jednego skutecznego sposobu na znalezienie prawdziwej miłości lub po prostu kogoś, z kim można dobrze się bawić i miło spędzać czas. Sukces miłosny zależy od miliona przeróżnych czynników. Czasami wystarczy niesamowicie silna chemia, czasem to po prostu przypadek... Jak się w tym wszystkim odnaleźć?

Premiera: 26.12.2016, 6 odcinków, START godz. 14:25

TVN Style to wszechstronna stacja, która oprócz produkcji własnych posiada także bogate portfolio programów zagranicznych oraz produkcji specjalnych, realizowanych na życzenie Klienta. W sezonie jesiennym pojawiło się kilka tytułów m.in. „Bez skazy”, Niezwykłe przypadki medyczne”, „Wychować i nie zwariować” oraz „Dodatek do zdrowia”, które są świetnymi przykładami realizacji projektów specjalnych. Sukces zapewniło im zainteresowanie widzów, którzy licznie zasiadają przed telewizorami generując dobre wyniki oglądalności. Premierowe odcinki programu  „Niezwykłe przypadki medyczne” zyskały SHR równy 1,8% w grupie kobiecej z miast, również premiery programu „Bez skazy”, generowały świetne wyniki na poziomie 1,3% SHR w tej samej grupie. Z kolei wyemitowane dotychczas odcinki programu „Wychować i nie zwariować” zapewniły 1% SHR. Bardzo dobrze spisała się także najnowsza, 1 odcinkowa produkcja „Dodatek do zdrowia”, która swoją poniedziałkową premierą (21.11.) wygenerowała SHR = 3,4% i tym samym stała się 4 wynikiem dnia.

Stacja szykuje kolejne projekty specjalne na sezon wiosna 2017. Tkwi w nich duży potencjał wzbogacający ramówkę o nowe, ciekawe tematy, w związku z tym stacja zaprasza Klientów chcących skorzystać z tej wyjątkowej formy współpracy.

DANE: NAM 01.09- 11.16.2016 i 21.11.,W16-49 c50+, SHR%.