TVN STYLE – KOBIECA WIZJA ŚWIATA, PEŁNA PASJI I INSPIRUJĄCYCH HISTORII

TVN Style to kanał, który od ponad 16 lat jest tworzony przez kobiety i dla kobiet -  pokazuje kobiecą perspektywę, pomysły na bogatsze i ciekawsze życie, porusza ważne tematy, inspiruje i pokazuje bohaterki realizujące swoje marzenia. To sprawia, że jest  szczególnie atrakcyjny dla dorosłych widzek z miast – udział kanału w 2020 w grupie W 16-49 c50+  to SHR=1,1% i AFF=174.  TVN Style dzięki autorskim programom i doświadczeniu w tworzeniu angażujących i docenianych produkcji cieszy się uznaniem widzek ale także zdobywa nagrody na międzynarodowych festiwalach. Wśród prowadzących i bohaterów znajdują się gwiazdy z pierwszych stron gazet ale także eksperci oraz przede wszystkim nietuzinkowe osobowości. W wiosennej ramówce kanału nie zabraknie kontynuacji popularnych serii takich jak „Jestem z Polski” - pokazującej życie bohaterek, które wyjechały z kraju i realizują swoje marzenia, „Tu jest pięknie” z Dorotą Szelągowską czy „Pani Gadżet”. Na antenie zagości także kilka nowości – Dorota Wellman przedstawi widzom niesamowite dziewczyny w programie „Inspirujące kobiety”, psycholog Ewa Narkiewicz-Nejno pomoże rodzinom sprostać wyzwaniom wychowawczym - naprawić relacje i komunikację z dziećmi a Małgorzata Rozenek pokaże jak radzi sobie z rolą mamy i  powrotem do formy po ciąży i porodzie.

Rozenek cudnie chudnie
Premiera 1 lutego, godz. 20:10

Co robić, by po porodzie odzyskać zgrabną sylwetkę i dobrą formę? Z jakich diet skorzystać? Do jakich specjalistów udać się po poradę? Jak połączyć bycie na diecie z wymagającą nie lada wysiłku opieką nad maluszkiem? Ciąża, szczególnie ta długo wyczekiwana, jest źródłem szczęścia. Niezależnie od radości związanych z powiększeniem rodziny, dziewięć miesięcy poprzedzających poród to prawdziwe wyzwanie dla organizmu każdej mamy. W ostatnim czasie przez podobne doświadczenia przeszła również Małgorzata Rozenek Majdan. Nowy cykl TVN Style zburzy mit gwiazd, które miesiąc po narodzinach dziecka mogą pochwalić się już wysportowanym ciałem! „Rozenek cudnie chudnie” umożliwi widzom towarzyszenie Małgosi w odzyskiwaniu formy po upragnionej ciąży. Widzowie będą mieć okazję asystowania gwieździe w codziennych zmaganiach ze zrzucaniem zbędnych kilogramów W każdym odcinku zobaczymy moc porad, przepisów i przekonamy się, że powrót do formy to bardzo długa i niełatwa droga.

Zrób coś z tym dzieckiem
Premiera wiosna 2021

Premierowy cykl TVN Style przyjdzie z pomocą rodzicom, którzy pragną dbać o prawidłowy rozwój swoich pociech a także tym, którzy potrzebują profesjonalnej porady, ponieważ przerosły ich problemy, z którymi się mierzą w swoich domach. Program przyniesie widzom bardzo szeroką wiedzę o budowaniu dobrych kontaktów z dziećmi na każdym etapie ich rozwoju. Pomoże zapobiegać wielu wychowawczym kłopotom i rozwiązywać te już istniejące. Zaprezentuje konkretne, różnorodne metody pracy z popularnymi i nietypowymi problemami. Pomoże pozbyć się stresu, żyć w harmonii i odczuwać radość życia zarówno rodzicom, jak i dzieciom.

Inspirujące kobiety
Premiera wiosna 2021

Dorota Wellman odkryje przed nami sylwetki niezwykłych kobiet, które mają odwagę zmieniać świat. Nie tylko ten wielki, na zewnątrz, ale również swój własny. Łamią schematy, z dnia na dzień podejmują decyzję o porzuceniu starego trybu życia i pójściu za własną pasją. Poświęcają się twórczej pracy, odkrywają fakty, które mogą być kluczowe dla przyszłych pokoleń, przyczyniają się do rewolucyjnych wynalazków. Kipią niezwykłymi pomysłami i inspirują ludzi wokół siebie. To będzie inspirujący program.

DANE: NAM, 01.01-31.12.2020; SHR%; W16-49 c50+; AFF vs A16-49.