TVN STYLE – JESIENNE PROPOZYCJE PEŁNE STYLU I NOWOŚCI

Jesień w TVN Style to czas inspirujących nowości i kontynuacji formatów, które od lat cieszą się popularnością naszych widzek. Programy pełne pasji i emocji, zdrowia i urody, a także mnóstwo wzruszających historii, ślubne zawirowania czy modowe rywalizacje, to tylko namiastka tego, co czeka widzów w jesiennej odsłonie ramówki kanału TVN Style. A wszystko to pod okiem niesamowitych i pełnych zaangażowania ekspertów, którzy tym razem wcielać się będą nie tylko w role prowadzących, ale również jury.

W lipcu kanał TVN Style osiągnął bardzo wysokie udziały w grupie docelowej kobiet z miast, które wyniosły 1,8% SHR. Stanowi to wzrost aż o 30% w stosunku do miesiąca lipca 2018 roku! Stacja ma także bardzo wysokie indeksy dopasowania AFF= 200, a atrakcyjny, różnorodny i produkowany lokalnie kontent stwarzają idealne warunki do współpracy reklamowej dla szerokiego spectrum marek szukających dotarcia do kobiecych grup celowych. Kanał TVN Style zgromadził w lipcu przed telewizorami aż 8,7 mln widzów!

Z końcem letnich wakacji, na antenie TVN Style pojawi się nowy, stylowy program zatytułowany „Stylowy projekt”. Widzowie zobaczą doświadczonych stylistów i amatorów, którzy walczyć będą o nagrodę główną oraz tytuł najlepszego stylisty show. Uczestnicy będą musieli wykazać się nie tylko wiedzą i wyczuciem stylu, ale również wyobraźnią i zdolnościami manualnymi. Wszystko to pod okiem głównego prowadzącego Tomasza Ossolińskiego, który w towarzystwie światowej sławy modelki - Anny Jagodzińskiej, oceniać będzie ich poczynania. W skład jury wejdą również znani eksperci: Agnieszka Ścibor - znana wszystkim jako „królowa polskich stylistów”, stylistka „Vogue Polska”- Karla Gruszecka, a także makijażystka wielu znanych gwiazd - Magdalena Pieczonka. A to jeszcze nie koniec plejady gwiazd, które odwiedzą show – gośćmi specjalnymi programu będzie również wielu znanych fotografów czy influencerów. Emocje gwarantowane!
Premiera: 31 sierpnia 2019, godz. 17:55.

Już 2 września widzowie TVN Style będą mogli obejrzeć również nowy cykl dokumentów poruszających szereg ważnych społecznie tematów. „Bez tabu” to program, który przybliży widzom problemy, z którymi na co dzień zmaga się współczesny człowiek: uzależnienie dzieci od gier komputerowych, otyłość dziecięca czy profilaktyka raka piersi to tylko część tematów, o których będziemy rozmawiać. Unikatową serię poprowadzi znana dziennikarka i publicystka z wieloletnim doświadczeniem, Agata Młynarska, która w każdej z odsłon formatu przyjrzy się jednemu z zagadnień i z pomocą ekspertów spróbuje podpowiedzieć widzom,  w jaki sposób sobie z nimi poradzić. Trudne tematy, ważne rozmowy i wiedza ekspercka to coś, czego z pewnością nie zabraknie.
Premiera: 2 września 2019, godz. 22:25.

Kolejną nowością, jaką zobaczymy na kanale TVN Style będzie program „Ach, ten ślub!”. Nowy, format programu „I nie opuszczę Cię aż do ślubu” o odświeżonej formule poprowadzi wzajemnie uzupełniający się duet niezwykle przebojowych kobiet, które na co dzień związane są z branżą weselną – projektantka sukien ślubnych Magda Socha-Włodarska oraz dekoratorka Agnieszka Winnicka. Będą one przemierzać różne zakątki kraju, aby ratować polskie śluby oraz wesela. W ciągu zaledwie 72 godzin, będą musiały poznać nowożeńców, ich rodziny, zdiagnozować przedślubne zamieszanie i wprowadzić harmonię w najpiękniejszy dzień życia młodej pary.
Premiera: 15 września 2019, godz. 13:00.

To jeszcze nie koniec jesiennych premier, z końcem września na antenie TVN Style będziemy mogli zobaczyć program, który na dobre rozprawi się z mitami dotyczącymi diet odchudzających. Profesjonalna dietetyczka, dr Wanda Baltaza oraz Kinga Zawodnik, farmaceutka i testerka gadżetów i wspomagaczy odchudzania, wezmą „na warsztat” popularne diety. W programie „Dieta czy cud?” duet prowadzących przetestuje nie jeden jadłospis i sprawdzi, czy tabletki odchudzające to coś, w co warto zainwestować kiedy chcemy zrzucić zbędne kilogramy. Dawka motywacji i inspiracji dla kobiet, które pragną o siebie zadbać, zdrowo się odżywiać i dobrze poczuć we własnej skórze.
Premiera: 29 września 2019, godz. 11:00.

W jesiennej ramówce TVN Style nie może zabraknąć flagowych pozycji kanału. Dlatego, już we wrześniu swoje premiery będą miały nowe sezony programów od lat cieszących się popularnością, takich jak: „Pani Gadżet”, „W czym do ślubu?”, „W roli głównej”, „Eks-tra zmiana”, „Tu jest pięknie”, „Gwiazdy prywatnie”, „Nowa misja ratunkowa” i „Afera fryzjera”.

Dane: NAM, 01-31.07.2018 & 01-31.07.2019, SHR% W16-49 C50+; 01-31.07.2019, AFF W16-49 C50+ vs A16-49.