TVN Style - bogata oferta kontentowa oparta o konteksty atrakcyjne dla widzów

Kanał TVN Style to pierwszy lifestylowy kanał tworzony z myślą o kobiecej widowni. Siłą stacji są jakościowe i oryginalne lokalne produkcje odpowiadające na aktualne potrzeby i zainteresowania widzów. TVN Style pokazuje świat w szerokim spektrum tematów, inspiruje i pomaga kobietom uwierzyć w siebie, rozwijać się i spełniać marzenia. Już 1 września kanał TVN Style wystartuje z nową, jesienną ramówką – bogato wypełnioną rodzimymi produkcjami.

Wśród nich znajdzie się wiele nowości np. „Patent na dom” z Anną Nowak-Ibisz i Krzysztofem Miruciem, „Ambasady luksusu” z Justyną Adamczyk, ale także kolejne sezony wielu uwielbianych przez widzów programów, takich jak: „Tu jest pięknie!” z Dorotą Szelągowską (2 września, godzina 22:25), „Patenciary” z Darią Ładochą (6 września, godzina 10:30), „Związki z modą” z Katarzyną Baran (6 września, godzina 12:30), czy „Pary młode ponad miarę” z Izabelą Janachowską (11 września, godzina 13:30). Zapraszamy!

PATENT NA DOM | NOWOŚĆ!
1 WRZEŚNIA
, wtorek, godzina 22:25

Szukasz inspiracji, ciekawych patentów i marzysz o metamorfozie niewielkim kosztem? Odpowiednie ustawienie mebli, nowe oświetlenie, drobne gadżety, czy dekoracje – czasem nie trzeba wiele, by coś zmienić w swoim otoczeniu! W nowym programie udowodnimy, że nawet małe zmiany mogą zdziałać cuda! Czasami wystarczy zaledwie kilka godzin, by osiągnąć upragniony efekt, a niektóre elementy dekoracji można zrobić samodzielnie. Anna Nowak-Ibisz zadba o dodatki i gadżety oraz zaprezentuje patenty DIY! Z kolei zaproszony przez nią ekspert - Krzysztof Miruć - podpowie jak niewielkim kosztem sprawić, by pomieszczenia były funkcjonalne i piękne.

AMBASADY LUKSUSU | NOWOŚĆ
6 WRZEŚNIA, niedziela, godzina 18:00

Odwiedzimy zaplecza najwystawniejszych hoteli świata, w których najtańszy nocleg kosztuje tyle, co średniej klasy samochód. Miejsca, które zachwycają dopracowaniem każdego detalu. Odkryjemy zakątki, gdzie słowo luksus nabiera nowego znaczenia: apartamenty na rafach koralowych z rozsuwanymi dachami, kino na środku oceanu i restauracja 6 metrów pod jego powierzchnią, największe kolekcje win i zielone pola golfowe podlewane odsalaną wodą morską. Gospodynią cyklu będzie Justyna Adamczyk, szefowa polskiej edycji Żółtego Przewodnika Gault&Millau, jednej z dwóch, obok przewodnika Michelin, najmocniejszych marek na międzynarodowym rynku kulinarnym. Członkini jury prestiżowych nagród w świecie gastronomii, podróżniczka i ekspertka łącząca praktykę biznesową i kulinarną.

PIERWSZY RAZ KINGI | NOWOŚĆ!
4 PAŹDZIERNIKA, niedziela, godzina 11:00

Kinga Zawodnik ma za sobą debiut w telewizji i zyskała sympatię widzów – jest oryginalna, inna niż wszystkie gwiazdy i nie ma żadnych hamulców. Jest najlepsza przed kamerą, kiedy robi coś pierwszy raz i właśnie ten potencjał chcemy wykorzystać. Kinga pokaże kobietom, że warto się cieszyć życiem i podejmować wyzwania, a także akceptować siebie oraz nie ograniczać niezależnie od rozmiaru jaki nosimy. W programie „Pierwszy raz Kingi” nasza Prowadząca będzie realizowała swoje marzenia robiąc rzeczy, których nigdy wcześniej nie próbowała. Pokaże kobietom, że nieważne skąd jesteś, jak wyglądasz – jeśli o czymś marzysz – zrób to i zrealizuj swój plan!

CAŁA PRAWDA | 3 WRZEŚNIA
Czwartek, godzina 22:55

Żyjemy w czasach chaosu informacyjnego oraz przekonań i lęków powtarzanych z pokolenia na pokolenie. Nikt nie jest w stanie zliczyć wątpliwych internetowych teorii i rad. Co jest prawdą? Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, razem z ekspertami z danej dziedziny, Karolina Głowacka obali internetowe mity i pozwoli nam poznać prawdę ukrytą pod masą marketingowych chwytów! W jesiennym sezonie programu dowiemy się prawdy m.in. o suplementach, odporności, śnie i oczyszczaniu.

ZWIĄZKI Z MODĄ | 6 WRZEŚNIA
Niedziela, godzina 12:30

To pierwszy program, w którym miłość wkroczyła do świata mody! W pierwszym sezonie panowie sprawdzali swoje umiejętności w stylizowaniu ukochanych partnerek/małżonek. A to wszystko pod okiem profesjonalnej stylistki gwiazd – Kasi Baran. W drugim sezonie rozszerzamy pojęcie „związków” i do uczestnictwa w programie zaprosiliśmy również rodziców, rodzeństwo oraz przyjaciół. Konfiguracje par są nieograniczone, podobnie jak wyobraźnia modowa uczestników programu. Poznamy historie bohaterów, ich relacje, preferencje modowe oraz oczekiwania dotyczące zmiany. A dla widzów przygotujemy solidną dawkę modowych patentów i wskazówek.