TVN METEO ACTIVE PRZYCIĄGA WIDOWNIĘ KOBIECĄ Z MIAST!

TVN Meteo Active rozpoczęło sezon jesienny osiągając dobre wyniki  w atrakcyjnych grupach celowych. Wśród najlepiej oglądanych programów stacji, w grupie kobiecej z miast (W16-49 c50k+), w TOP3 znalazły się programy takie jak: EKOPOZYTYWNI z udziałem 0,24%, SZCZYPTA SAMKU z udziałem 0,23% oraz PYSZNE 25 z wynikiem 0,20%.

Oprócz wymienionych powyżej programów, antena posiada szerokie portfolio, w którym każdy z widzów znajdzie interesującą go tematykę z zakresu zdrowia, żywienia a także aktywności zmierzających do poprawy ogólnej sprawności fizycznej i psychicznej. Te i wiele innych informacji zawarto w programach ACTIVE MAGAZYN, APETYT NA ZDROWIE, CEGIEŁKA ZDROWIA, CZAS NA ZMIANĘ – BRZEZIŃSCY TRENUJĄ, MENU Z PUDEŁKA czy POŻEGNANIE Z WAGĄ, które przez całą jesień będą inspirować do działania.

Antena dba również o miłośników natury i osoby lubiące podróże, proponując cieszący się od lat dużą popularnością program MAJA W OGRODZIE oraz AKADEMIA OGRODNIKA, zapożyczony z anteny TVN24 program POLSKA NA WEEKEND, który na antenie TVN Meteo Active można zobaczyć w rozszerzonej, 20 minutowej wersji czy kultowe podróże Martyny Wojciechowskiej w programie KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA.

Dane: NAM SHR%, W16-49 c50k+, 1-26.09.2016.