TVN FABUŁA - NOWY KANAŁ FILMOWO-SERIALOWY GRUPY TVN; JUŻ OD KWIETNIA W OFERCIE PREMIUM TV

Grupa TVN uruchamia nowy kanał filmowo-serialowy. Cechą wyróżniającą TVN Fabuła będzie rozpoczynające się o godz. 21:00 codzienne pasmo z największymi hitami filmowymi i maratonami serialowymi, będące odpowiedzią stacji na rosnącą popularność zjawiska „binge watching", czyli coraz większą liczbę widzów oglądających kilka odcinków ulubionego serialu z rzędu. TVN Fabuła rozpoczyna nadawanie już 16 kwietnia – właśnie o 21:00. Jako pierwszy wyemitowany zostanie światowy hit „Władca pierścieni: Powrót króla”.

W ramówce pojawią się też seriale oraz filmy z portfolio TVN, w tym zarówno produkcje własne, jak i zakupione od zewnętrznych dystrybutorów. Obok znanych i lubianych seriali telewizyjnych produkcji TVN, seriali zagranicznych i najlepszych filmów w ofercie programowej TVN Fabuła znajdą się autorskie programy adresowane do miłośników kina z najświeższymi informacjami o premierach filmowych, wydarzeniach ze świata rozrywki i gwiazdach ekranu. Poprowadzą je dziennikarze znani z programów TVN, m.in. Anna Wendzikowska, Andrzej Sołtysik, Kinga Burzyńska i Olivier Janiak.

Nowy kanał filmowy poszerza dostęp widzów do obszernego portfolio filmowego i serialowego TVN. Oferta kanału będzie komplementarna wobec TVN i TVN7 zarówno poprzez dobór tytułów, jak i rozmieszczenie poszczególnych pasm w ramówce.

Stacja TVN Fabuła kierowana jest do widzów w wieku 25-40 lat, mieszkańców miast posiadających wyższe wykształcenie. Premium TV będzie reprezentować stację TVN Fabuła w zakresie sprzedaży czasu reklamowego. Ze względu na swój atrakcyjny reklamowo charakter kanał poszerzył część demograficzną oferty spotowej Premium TV: MIX URBAN oraz MIX DOROŚLI; kanał będzie dostępny również w sprzedaży MONO KANAŁ. TVN Fabuła jest także częścią oferty sponsoringowej: Sponsoring MONO; występuje także w ofercie demograficznej: MULTISPONSORING URBAN oraz w ofercie sponsoringu kontekstowego: MULTISPONSORING KONTEKST „Kobiece kino i seriale” oraz „Męskie kino i seriale”. Ponadto, reklamodawcy mogą nawiązać współpracę z TVN Fabuła realizując produkcje specjalne w formie mini programów tematycznych (szczegóły do indywidualnego potwierdzenia z zainteresowanymi Klientami).

Filmy i seriale TVN Fabuła będą dostępne w jakości HD. Widzowie będą mogli wybrać opcję oglądania filmu z polskim lektorem lub z oryginalną ścieżką dźwiękową i polskimi napisami.

Zapraszamy do oglądania i współpracy reklamowej!