TVN FABUŁA – KWIECIEŃ W GWIAZDORSKIEJ OBSADZIE

TVN FABUŁA kontynuuje swoją dobrą passę – marzec był kolejnym miesiącem świetnych wyników oglądalności. Stacja zanotowała SHR na wysokości 0,50%. To ponad 7 mln wiernych widzów kanału. Rosnące ratingi potwierdzają status TVN Fabuła, jako stabilnie rozwijającego się kanału. Kluczem do sukcesu jest przemyślana i różnorodna ramówka stacji – pozycje filmowe i serialowe przyciągają przed telewizory coraz więcej nowych widzów szukających rozrywki wysokiej jakości. W marcu widzowie najchętniej sięgali po kino sensacyjne – najwyższe wyniki osiągnął Peacemaker (122 tys.), Książę w Nowym Jorku (120 tys.) i Transformers 3 (100 tys).

Dane: NAM, Dayparts, SHR%, A 16-49, 03.2017, Reach and Frequency, A4+, 01.2017, Programmers, AMR, 03.2017.

Kwietniowa ramówka TVN Fabuły to mix premier, sprawdzonych hitów i sag filmowych. Po raz pierwszy na antenę stacji trafi „Wilkołak” z Benico Del Toro (17.04). Niedługo później fani animacji będą mogli sprawdzić co u minionków w „Minionki rozrabiają” (23.04).  27.04 wyemitowane zostaną „Dary anioła: Miasto Kości” – to ekranizacja światowego bestsellera dla młodzieży z Lilly Collins w roli głównej.

Widzowie będą mogli liczyć też na sprawdzone hity. 20.04 komedia „Bez Smyczy” zasilana przez pełen humoru duet Owena Wilsona i Jasona Sudeikisa. Dzień później zmiana nastroju – thriller „Dowód życia” z Meg Ryan i Russelem Crowe. Wizje apokalipsy będzie można zobaczyć 22.04 w „Zapowiedzi”. 25.04 „Strasznie głośno, niesamowicie blisko” – nominowany do Oscara dramat obyczajowy. Kwiecień zakończy się z trzymającym w napięciu kryminałem „Śmiertelna wyliczanka” z Sandrą Bullock (26.04).

Nie zabraknie również filmowych serii. TVN FABUŁA zaprasza na popularne wśród widzów serie filmowe. Dla fanów adrenaliny połączonej z wybornym humorem – seria RED z Brucem Willisem. 18.04 i 19.02 wyemitowane zostaną obie części thrillera w gwiazdorskiej obsadzie. 28 i 29.04 zapraszamy na pierwsze dwie części Sagi Zmierzch, światowego fenomenu i najpopularniejszego cyklu fantasy dla młodzieży.

Zapraszamy serdecznie przed ekrany telewizorów!