TVN 7 - OBŁĘDNA WIOSNA W TVN7!

Wiosną TVN7 nie zwalnia tempa! W styczniu i lutym stacja osiągnęła SHR na poziomie 3,4% przyciągając średnio ponad 106tys. widzów z grupy wiekowej 16-49! Kanał radzi sobie bardzo dobrze także w grupie kobiecej, zyskując SHR = 3,7% oraz średni AMR na poziomie 65 tys. widzów.

Wiosnę 2018 otworzył piekielnie dobry drugi sezon serialu „Lucyfer”, który swoją premierę miał 1. marca. Pierwszy odcinek serii osiągnął SHR 3,7% w grupie komercyjnej oraz średni AMR na poziomie 166 tys.! „Lucyfer” to amerykański serial kryminalny zrealizowany na podstawie znanego komiksu autorstwa Neila Gaimana i Sama Kietha, wydawanego przez DC Comics. Tytułowy bohater, Lucyfer Morningstar (w tej roli Tom Ellis), porzuca piekło i rozpoczyna nowe życie w Los Angeles. „Upadły anioł” szuka sprawiedliwości i wspólnie z piękną panią detektyw Chloe Decker rozwiązuje kryminalne zagadki. Prawdziwe niebezpieczeństwo pojawia się, gdy z piekielnych czeluści wydostaje się matka Lucyfera.

Emisja: czwartek, godz. 22:00

Wiosną na widzów o mocnych nerwach czeka najmroczniejsza i najstraszniejsza część „American Horror Story”. „Asylum”, bo o nim mowa, przenosi nas do 1964 roku, do Briarcliff – zakładu psychiatrycznego prowadzonego przez Kościół. Wewnątrz tego zamkniętego obiektu niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem. Pacjenci poddawani są torturom i eksperymentom naukowym, prowadzonym przez byłego nazistę. W tych murach nikt nie jest bezpieczny. Szybko przekonuje się o tym Lana, która włamuje się do szpitala, żeby napisać artykuł o seryjnym mordercy. Serial „American Horror Story: Asylum” to także świetna obsada. Niesamowite kreacje aktorskie stworzyli tu między innymi: Jessica Lange, Sarah Paulson i Joseph Fiennes.

Emisja: czwartek, godz. 23:00

To jeszcze nie koniec premier! W niedzielę, 1. kwietnia w ramówce zadebiutuje wciągający serial „Strzelec” z Ryanem Phillippem i Omarem Eppsem w rolach głównych. To historia weterana armii Stanów Zjednoczonych, Boba Lee Swaggera, który podejmuje się wykonać zadanie udaremnienia zamachu na życie prezydenta USA. Niestety akcja przybiera zupełnie niespodziewany obrót i to sam Bob zostaje oskarżony o morderstwo polityka. Wplątany w spisek, w który zamieszane są także tajne służby rosyjskie, amerykańskie korporacje i CIA, próbuje dowieść swojej niewinności.

Start emisji: niedziela, 1. kwietnia

Wśród wiosennych nowości, już wkrótce na antenie TVN7 będzie można zobaczyć pierwszy sezon lubianego przez widzów, amerykańskiego serialu – „Biuro”. Serial śledzi perypetie grupy pracowników biura zarządzanego przez menagera Michaela, który uważa, że jest najfajnieszym szefem na świecie - co czyni go jeszcze bardziej nieznośnym i irytującym.
Start emisji: poniedziałek, 7. maja

Wiosną kanał TVN7 może pochwalić się również rozbudowaną ofertą filmów dokumentalnych w paśmie „Udokumentowane w siódemce” których emisje rozpoczną się już 19. marca! Produkcje te to propozycja dla widza, który poszukuje nietuzinkowej, zmuszającej do refleksji alternatywy do codziennej rozrywki. Filmy zaproponowane wiosną przez stację poruszają trudny tematy sławy. Są to wielokrotnie nagradzane produkcje, tworzone przez wybitnych reżyserów i dokumentalistów. Wśród tytułów widzowie znajdą takie pozycje jak: „Antonio Loper 1970: sex, drugs, disco”, „Hedy Lamarr: genialna i piękna”, „Kevyn Aucoin – w pułapce sukcesu”, „The Dog – prawdziwa historia”, „Kurt Cobain – życie bez cenzury” oraz „Cicciolina – matka chrzestna skandalu”.
Emisja: od 19. marca, poniedziałek, godz. 22:00

TVN7 to także najlepsze filmy! Podczas niedzielnego Superseansu, będzie można zobaczyć między innymi takie hity jak: seria „Hobbit…”, „Zmierzch tytanów”, „300”, „Wojna światów” oraz „Szeregowiec Ryan”.

Do zobaczenia w TVN7!

DANE: NAM, SHR%, AMR; A16-49, W16-49; 01.01-28.02.2018