TVN 7 notuje rekordowe udziały = 3,11% w grupie komercyjnej

W listopadzie TVN7 zanotowało rekordowe udziały w grupie komercyjnej na poziomie 3,11%, co oznacza wzrost kanału o 10% w porównaniu do stycznia 2012.

A w ramówce wciąż hity i ogromne emocje. Na widzów czeka drugi sezon "Agentów NCIS", którzy będą prowadzić dochodzenia w sprawach wszystkich przestępstw i zbrodni mających jakiekolwiek powiązania z marynarką wojenną lub piechotą morską. Czy będą tak skuteczni jak w pierwszym sezonie? Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 19.00. ­­

NCIS (Służby Śledcze Marynarki Wojennej) to serial kryminalny z zaskakującymi zwrotami akcji. Agenci NCIS prowadzą śledztwa w sprawie przestępstw, które nawet w nieznaczny sposób są powiązane  z żołnierzami marynarki wojennej i piechoty morskiej, bez względu na ich stopień wojskowy i pozycję. Zespołem kieruje agent specjalny, Leroy Jethro Gibbs, wysoko wykwalifikowany oficer śledczy i specjalista od przesłuchań. Jest inteligentny, twardy i chętnie nagina przepisy, aby tylko wykonać swoją pracę. Do jego zespołu należy Anthony Dinozzo, były detektyw z wydziału zabójstw. Jest obdarzony instynktem, jakiego można nabyć wyłącznie podczas pracy w terenie. W skład zespołu wchodzi również agentka Katie Todd, piękna, ale zarazem twarda kobieta - była agentka Służb Specjalnych, która współpracowała z Gibbsem w przeszłości. Kolejny członek elitarnej grupy to specjalistka od badań i analiz sądowych, Abby Sciuto, utalentowana pani naukowiec, której czarny humor pasuje do jej gotyckiego stylu uczesania i ubierania się. Zespołowi agentów pomaga również doktor Donald "Ducky" Mallard, który wie wszystko, bo wszystko już widział w swoim życiu. Za komunikację i wszystko, co jest związane z komputerami odpowiada agent Timothy McGee.

Dni powszednie z całą pewnością będą należeć do odważnych „Agentów NCIS”.

Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00 na antenie TVN 7.

Dane: NAM, I, XI,  SHR% A16:49