TV PULS - ZNAKOMITE WYNIKI OGLĄDALNOŚCI SERIALU TV PULS „LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW”, SEZON 2

Wiosna w TV Puls rozpoczęła się spektakularnie! Drugi sezon serialu „Lombard. Życie pod zastaw” osiągnął po pierwszym tygodniu emisji znakomite wyniki oglądalności – rekordowy odcinek z dnia 28 lutego odnotował wynik ponad 21% udziału wśród widzów telewizji naziemnej (SHR, DVBT 16-49) i ponad 10% w grupie All 16-49. W środę 28 lutego padł również rekord TV Puls pod względem oglądalności dnia powszedniego w grupie komercyjnej All 16-49 – kanał osiągnął wynik 5,72% udziału.

„Lombard. Życie pod zastaw” to pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. W roli głównej występuje Zbigniew Buczkowski, a partneruje mu m.in. Henryk Gołębiewski, Michał Chorosiński i Magdalena Waligórska-Lisiecka, czyli pamiętna Wioletka z „Rancza”. W roli epizodycznej pojawi się także mistrz olimpijski w judo, Paweł Nastula.

Produkcja zdobyła Telekamerę „Tele Tygodnia” 2018 w kategorii „serial fabularno-dokumentalny”. Producentem jest Telewizja Puls i Studio A.

Emisje w TV Puls: od poniedziałku do piątku o 19:00; powtórki w soboty od 09:30.

Co jeszcze TV Puls poleca wiosną?

W wiosennej ramówce TV Puls znajdą się również głośne filmowe hity jak: „Igrzyska śmierci” z Jennifer Lawrence, „Firewall” z popisową rolą Harrisona Forda, „Dorwać Gringo” z Melem Gibsonem, komedia „Teściowie” z Ryanem Reynoldsem i Michaelem Douglasem oraz – premierowo w telewizji ogólnodostępnej - „Morze Czarne” z Jude Law, „Nienawistna Ósemka” Quentina Tarantino, kryminały „Jestem zemstą” z Johnem Travoltą i „Litewski przekręt” z Vinniem Jonesem oraz wiele innych tytułów.