TV Puls - „Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie”! DODA & VIRGIN, BOYS, PIERSI i NAJLEPSZE KABARETY! Będzie się działo!

Sierpień  zapowiada się wyjątkowo gorąco – Telewizja Puls i Stowarzyszenie PAKA przygotowują „Wielką zabawę TV Puls w Mrągowie”!

W piątek 2 sierpnia wystąpią uwielbiani przez Polaków artyści: Doda & Virgin, Boys, Piersi, Katarzyna Pakosińska, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak, Łobuzy, Kabaret Jurki, Kabaret Ciach i Patrycja Runo.

Widzów – zarówno tych przed telewizorami jak i w amfiteatrze – zagrzeje do zabawy Paweł Gołębski. Będzie można również spotkać aktorów z serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, bawiących się na widowni!

Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie” - będzie się działo!

 Zobacz zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=qHZb6GslDFk 

 Po znakomicie przyjętej przez widzów, ubiegłorocznej „Wielkiej zabawie TV Puls w Dolinie Charlotty” Telewizja Puls szykuje na lato kolejną wspaniałą imprezę! Tym razem przeniesiemy się do Mrągowa, gdzie na scenie amfiteatru nad Jeziorem Czos wystąpią uwielbiane przez Polaków zespoły i kabarety. W programie imprezy znajdą się najlepsze hity i skecze kabaretowe, które bawią całą Polskę!

 Na „Wielkiej zabawie TV Puls w Mrągowie” wystąpią m.in.: Doda & Virgin - udział Dody w koncercie odbędzie się w ramach jej trasy pożegnalnej z zespołem Virgin, z którym była związana przez wiele lat. Widzów rozgrzeją: zespół Piersi z hitami „Będzie zabawa” i „Toasty”, legenda disco-polo, czyli Boys, Łobuzy („Ona czuje we mnie piniądz”), Katarzyna Pakosińska, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak, Kabaret Jurki, Kabaret Ciach oraz gwiazda piosenki cygańskiej Patrycja Runo.

Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie” to doskonała okazja do wspólnego wykonania najbardziej znanych i uwielbianych przez Polaków utworów. Do wspólnych śpiewów zachęci widzów nieoceniony wodzirej Paweł Gołębski oraz aktorzy z serialu „Lombard. Życie pod zastaw”!

 „Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie” – emisja tylko w TV Puls!