TV PULS: SERIALOWA WIOSNA - 4. SEZON „LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW” ORAZ NOWOŚĆ: „RODZINNY INTERES”

Wiosnę w TV Puls rozpoczną dwie produkcje własne: 4. sezon uwielbianego przez widzów serialu „Lombard. Życie pod zastaw” (emisje od 25 lutego) oraz nowość: serial „Rodzinny interes” (emisje w TV Puls od 4 marca). Widzów czekają wielkie emocje, ciekawe historie i bliscy im bohaterowie!

„Lombard. Życie pod zastaw” sezon 4
Pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. Produkcja cieszy się ogromną popularnością – widzowie przyznali „Lombardowi…” Telekamerę Tele Tygodnia 2018 w  kategorii „serial fabularno-dokumentalny”. Serial otrzymał ponowną nominację do tej prestiżowej nagrody i obecnie walczy o Telekamerę Tele Tygodnia 2019.

W głównej roli właściciela lombardu występuje Zbigniew Buczkowski, a partnerują mu m.in.: Dorota Kamińska, Michał Chorosiński, Henryk Gołębiewski, Małgorzata Szeptycka, Dominika Skoczylas, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska, Rita Weinar, Maciej Gisman i inni.

Więcej informacji: lombardzyciepodzastaw.pl

Premiery: od poniedziałku do piątku, od 25 lutego o godz. 19:00; powtórki o 18:00

„Rodzinny interes”
Nowy serial w wiosennej ramówce TV Puls. Opowiada o dwójce przyjaciół z dzieciństwa Wojtku i  Ryszardzie (Marek Krupski i Ireneusz Dydliński), którzy wychowali się w domu dziecka, a po latach postanowili otworzyć warsztat samochodowy. Pracuje tu niezawodny duet mechaników: młody Dawid (Patryk Janas), który uczy się fachu przy doświadczonym Bronku (Roman Szczeblewski). Bardzo ważną rolę odegra tajemnicza i przebiegła księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Częstym gościem warsztatu będzie celebryta, Dariusz Witter, który skrywa pewną tajemnicę – w tej roli Dariusz Kordek. Żony właścicieli warsztatu Ela i Jola (Katarzyna Taracińska-Badura i Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, cieszący się renomą salon fryzjerski „Bella Ella”. Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.

Więcej informacji na: rodzinnyinteres.pl

Premiery: od poniedziałku do piątku od 4 marca o godz. 17:00; powtórki o 16:00