TV PULS - SERIAL „LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW” ZDOBYWA TELEKAMERĘ „TELE TYGODNIA” 2019!

Widzowie i czytelnicy „Tele Tygodnia” po raz drugi przyznali serialowi „Lombard. Życie pod zastaw” Telekamerę „Tele Tygodnia” 2019 w kategorii „Serial fabularno-dokumentalny”, oddając na niego rekordową liczbę 70% głosów!

„Lombard. Życie pod zastaw” to pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. Zadebiutował na antenie TV Puls we wrześniu 2017 roku.

Produkcja zdobyła dwie Telekamery „Tele Tygodnia” – 2018 i 2019 - w kategorii „Serial fabularno-dokumentalny”. O popularności „Lombardu…” świadczą też znakomite wyniki oglądalności.

W głównej roli występuje Zbigniew Buczkowski, a partnerują mu m.in.: Dorota Kamińska, Michał Chorosiński, Henryk Gołębiewski i inni.

Premiery odcinków od poniedziałku do piątku o 19:00, powtórki o 18:00.

Wiosna w TV Puls to również nowy serial – „Rodzinny interes”, którego akcja rozgrywa się w warsztacie samochodowym i salonie fryzjerskim. W rolach głównych: Dariusz Kordek, Magdalena Modra-Krupska, Patryk Janas, Roman Szczeblewski, Marek Krupski i inni. Premiery odcinków od poniedziałku do piątku o 17:00, powtórki o 16:00.

TV Puls – najlepsze hity filmowe!

TV Puls to również najlepsze filmy! Już w niedzielę 17 marca o 20:00 stacja zaprasza na amerykański hit „Żywioł. Deepwater Horizon”. W rolach głównych gwiazdorska obsada: John Malkovich, Kurt Russell, Mark Wahlberg i Kate Hudson.

Premiera w telewizji ogólnodostępnej!

Ponadto, widzów TV Puls czeka mocny cykl z filmami z serii „Rambo” z Sylvestrem Stallone’em! W kolejne soboty 30 marca, 6 kwietnia i 13 kwietnia o 20:00 TV Puls pokaże trzy pierwsze części tej kultowej, uwielbianej przez widzów serii.