TV PULS – JESIEŃ Z POLSKIMI I ZAGRANICZNYMI GWIAZDAMI!

Do obsady hitowego serialu TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw” dołącza Dorota Kamińska. Gośćmi najbliższych odcinków show „Następny proszę!” będą m.in. polski Chuck Norris i Tomasz Oświeciński. A 21 października – „Iluzja” z Morganem Freemanem i Markiem Ruffalo.

„Lombard. Życie pod zastaw”
Serial TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw” cieszy się ogromną popularnością, notując doskonałe wyniki oglądalności – rekordowy odcinek sezonu 3 odnotował wynik ponad 25% udziału wśród widzów telewizji naziemnej (SHR, DVBT 16-49) i 12% w grupie komercyjnej All 16-49.

Do obsady serialu dołącza Dorota Kamińska, która wcieli się w Kornelię, matkę jednego z bohaterów. Odcinki z udziałem aktorki  od 11 października!

W serialu, oprócz Doroty Kamińskiej, grają m.in.: Zbigniew Buczkowski, Henryk Gołębiewski i Michał Chorosiński.

Premiery odcinków w TV Puls od poniedziałku do piątku o 19:00

„Następny proszę!”
Od 30 września, w niedziele, TV Puls zaprasza na nowy rozrywkowy show „Następny proszę!”, który łączy wielkie emocje teleturnieju z doskonałą zabawą programu rozrywkowego! Tu można wygrać duże pieniądze, a przy tym znakomicie się bawić, gdyż w czasie programu dzieje się bardzo wiele: jest taniec, muzyka i zwariowany humor. W roli prowadzącego – jedyny w swoim rodzaju Marcin Wójcik. Gośćmi najbliższych odcinków będą: polski Chuck Norris oraz aktor i zawodnik MMA, Tomasz Oświeciński. To trzeba zobaczyć!

Premiery odcinków w TV Puls w niedziele

TV Puls to również znakomite filmy zagraniczne.

W niedzielę 21 października o 20:00 TV Puls zaprasza na „Iluzję” – hit kina akcji w reżyserii Louisa Letteriera („Transporter” i „Transporter 2”).

W rolach głównych: Woody Harrelson, Mark Ruffalo, Michael Caine, Jesse Eisenberg oraz Morgan Freeman.

„Czterech Jeźdźców” to grupa iluzjonistów przygotowująca niesamowite pokazy, w trakcie których okrada banki. Ich działania przykuwają uwagę FBI, które powołuje w tej sprawie specjalny oddział. Tropem grupy podąża detektyw Dylan Rhodes (Mark Ruffalo). Bohaterom przygląda się ktoś jeszcze - Thaddeus Bradley (Morgan Freeman) – niegdyś ceniony iluzjonista, który próbuje rozpracować niezwykłe zdolności młodszych kolegów po fachu. Czy sztuczki „Czterech Jeźdźców” to sprytnie przygotowane, zakrojone na globalną skalę oszustwo czy może jednak … prawdziwa magia? Zaskakujące zwroty fabularne, pełna napięcia akcja oraz gwiazdorska obsada są gwarancją najlepszej rozrywki.

Po „Iluzji” drugą mocną pozycją wieczoru będzie kultowy już film Guya Ritchiego "Przekręt". W rolach glownych: Brad Pitt, Benicio del Toro i Jason Statham.

Złodziej Franky „Cztery Palce” (Benicio del Toro) zatrzymuje się w Londynie w drodze do Nowego Jorku. Jego podróż ma bardzo ważny cel – musi dostarczyć swojemu szefowi ogromny diament. Niestety, mężczyzna wpada w tarapaty a diament znika. Tymczasem do akcji włącza się cygański mistrz boksu Mickey (Brad Pitt), szef Franky’ego, który przyjeżdża do Londynu oraz bezwzględny najemnik Tony (Vinnie Jones). Dynamiczna akcja, kryminalna intryga, barwnie zarysowany świat podziemia przestępczego i gwiazdorska obsada to główne ale nie jedyne atuty filmu Guya Ritchiego.

Emisja w TV Puls: niedziela 21 października, godz. 22:15