GWIAZDY POLSKIEJ MUZYKI, UWIELBIANE KABARETY, MOC POZYTYWNYCH EMOCJI, CZYLI: „WIELKA ZABAWA TV PULS” W DOLINIE CHARLOTTY!

Telewizja Puls, trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce, oraz Dolina Charlotty zapraszają 29 czerwca na jedyne w swoim rodzaju powitanie lata! „Wielka zabawa TV Puls” to impreza z udziałem takich gwiazd jak: Sławomir, Cleo, Weekend, Boys, Future Folk, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak i wielu innych! Emisja tylko w TV Puls!

„Wielka zabawa TV Puls” to widowisko rozrywkowe, które dostarczy energii i pozytywnych emocji. Widzowie zgromadzeni zarówno w amfiteatrze jak i przed telewizorami, będą się bawić w rytm najlepszych polskich przebojów i najzabawniejszych skeczy!

Na scenie wystąpią uwielbiane przez Polaków gwiazdy muzyki rozrywkowej: Sławomir, Cleo, zespoły Boys, Weekend i Future Folk. Nie zabraknie hitów, które nuci cała Polska jak: „Miłość w Zakopanem”, „Megiera”, czy „Ona tańczy dla mnie”.

O doskonały humor zadbają również: Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak, Joanna Bartel, Kabaret z Konopi, Antoni Gorgoń Grucha.

Widzów do tańca porwie gwiazda muzyki romskiej, Patrycja Runo. Wraz z zespołem zaprezentuje największe hity muzyki cygańskiej m.in. „Ore ore” czy „Oj Mamo, Mamo”.

„Wielka zabawa TV Puls” to doskonała okazja do wspólnego wykonania najbardziej znanych i uwielbianych przez Polaków utworów. Do wspólnych śpiewów zachęci widzów nieoceniony wodzirej Paweł Gołębski!

Kierownictwo muzyczne: Jarosław Barów

Muzycy i tancerze: Teatr Muza Variete

Dolina Charlotty, w której odbędzie się „Wielka zabawa TV Puls”, położona jest w samym sercu natury nad Jeziorem Zamełowskim, zaledwie kilka kilometrów od bałtyckich plaż i nadmorskiego kurortu Ustka. Leśny Amfiteatr w Dolinie Charlotty stanowi jedną z największych muzycznych atrakcji na Pomorzu. Jego powierzchnia pomieści 10-tysięczną widownię, a występowały tu takie legendarne gwiazdy jak: Carlos Santana, Alice Cooper i Bonnie Tyler.