TV PULS – FILMOWE ŚWIĘTA I SYLWESTER! WŚRÓD TYTUŁÓW M.IN. ANIMOWANY HIT „GDZIE JEST NEMO?”

Na święta Bożego Narodzenia TV Puls przygotowała moc niespodzianek: animowany hit „Gdzie jest Nemo?” a także filmy z uwielbianymi przez widzów gwiazdami: „Holiday” z Kate Winslet i Cameron Diaz, „Robin Hood: książę złodziei” z Kevinem Costnerem czy „Karmazynowy przypływ” z Denzelem Washingtonem i Gene’em Hackmanem. To będą prawdziwie filmowe święta!

W Sylwestra natomiast TV Puls zaprasza na wieczór z Salmą Hayek i Penelope Cruz w „SexiPistols” oraz z Robertem Więckiewiczem, Piotrem Adamczykiem i Karoliną Gruszką w polskiej komedii sensacyjnej „Trick”.

HITY NA ŚWIĘTA

„Holiday” – niedziela 23 grudnia, godz. 20:00

Świąteczna komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie. Dwie obce sobie kobiety, mieszkające w odległości ponad 4 000 kilometrów, poznają się w sieci. Pod wpływem impulsu wymieniają się miejscami zamieszkania na okres świąt. Iris (Kate Winslet) wprowadza się do domu Amandy (Cameron Diaz) w słonecznej Kalifornii, natomiast Amanda przybywa na angielską wieś. Choć kobiety totalnie się różnią od siebie, to obie tak samo cierpią z powodu problemów sercowych. Czy zmiana miejsca pomoże im oderwać się od rutyny i znaleźć prawdziwą miłość?

„Opowieść wigilijna” - poniedziałek 24 grudnia, godz. 18:10

Walt Disney przedstawia animowaną adaptację dzieła Karola Dickensa, w reżyserii Roberta Zemeckisa. Ebenezer Scrooge, jak co roku, z wielką pogardą podchodzi do świąt Bożego Narodzenia. W tym czasie poddaje się swojemu ulubionemu zajęciu, czyli podliczaniu rocznych zysków. Niespodziewanie zostaje odwiedzony przez duchy przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Niezwykli goście zabierają go w podróż, podczas której odkrywa, co w życiu jest naprawdę ważne.

„Gdzie jest Nemo?” - poniedziałek 24 grudnia, godz. 20:00

Nagrodzona Oscarem® animacja o przygodach małej rybki Nemo i jej nadopiekuńczego taty, rozgrywająca się w przepięknym podwodnym świecie oceanu. Gdy nadchodzi pierwszy dzień szkoły, Nemo bardzo chce wszystkim udowodnić jak bardzo jest odważny. Postanawia więc podpłynąć do motorówki. Niespodziewanie zostaje złapany przez nurka i trafia do akwarium w gabinecie pewnego dentysty. Co prawda poznaje tam nowych przyjaciół, ale kiedy dowiaduje się, że ma być prezentem urodzinowym dla małej dziewczynki, obmyśla plan ucieczki. Tymczasem jego tata wyrusza na poszukiwania. Po drodze poznaje zwariowaną niebieską rybkę Dory, która decyduje się mu pomóc. Szybko jednak okazuje się, że ma ona pewien problem z pamięcią krótkotrwałą. Ten nietypowy duet spotka wiele różnych stworzeń. Czy pomogą mu one dowiedzieć się, gdzie jest Nemo?

„Robin Hood: książę złodziei” - wtorek 25 grudnia, godz. 20:00

Jedna z najlepszych ekranizacji przygód legendarnego złodzieja, który zabierał bogatym a pomagał biednym. Robin z Locksley (Kevin Costner), uczestnik krucjat, ucieka z więzienia. Pomaga mu w tym Azeem i wspólnie mężczyźni udają się do Anglii, gdzie czekają na nich złe wieści. Robin odkrywa, że jego posiadłość została splądrowana i zniszczona, a krajem rządzi okrutny szeryf z Nottingham, który pracuje nad przejęciem korony królewskiej od nieobecnego Ryszarda Lwie Serce. Robin Hood postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, szybko zyskując sławę szlachetnego rozbójnika.

„Karmazynowy przypływ” - środa 26 grudnia, godz. 20:00

W Rosji za sprawą byłych żołnierzy Armii Czerwonej, dowodzonych przez nacjonalistę Radczenkę, wybucha bunt wojskowy. Przejmują oni kontrolę nad wyrzutniami rakiet nuklearnych. Światu grozi III wojna, więc Stany Zjednoczone wysyłają okręt podwodny Alabama, który ma kontrolować rosyjskie wody terytorialne. W końcu dowództwo okrętu dostaje od bazy rozkaz odpalenia rakiet. Jednak niespodziewanie podczas potwierdzenia rozkazu kontakt się urywa. Wywołuje to sporo problemów. Oficer Ron Hunter (Denzel Washington) zaczyna zastanawiać się nad słusznością wydanego wcześniej rozkazu. Doprowadza to do konfliktu pomiędzy nim a komandorem Frankiem Ramseyem (Gene Hackman). Niedługo potem sytuacja zaczyna też dzielić resztę załogi…

HITY NA SYLWESTRA

„SexiPistols” - poniedziałek 31 grudnia, godz. 18:25

Wystrzałowe spotkanie dwóch piękności - Salmy Hayek i Penelope Cruz w komedii przygodowej Luca Bessona.

Dwie młode i śliczne panny postanawiają walczyć z niesprawiedliwością na świecie... napadając na banki! Jedna z nich to wykształcona dama z dobrego domu, a druga, to sierota o twardym charakterze. Ich przyjaźń to istny dynamit, który może wybuchnąć w każdej chwili, ale to nie ich uroda spędza mężczyznom sen z powiek. Lont zostaje podpalony przez kilku typów spod ciemnej gwiazdy, którzy mają zamiar sprzedać Meksyk. Zanim jednak bandyci zabiorą się za realizację niecnego planu, przebojowe dziewczyny rozpętają istne trzęsienie ziemi. Tym razem to nie twardziele z Rio Bravo rządzą Dzikim Zachodem, a dwie piękne niewiasty... Który z mężczyzn nie chciałby stanąć oko w oko z jedną z nich?

„Trick” – poniedziałek 31 grudnia, godz. 20:00

Polski film sensacyjny, nawiązujący klimatem do tak kultowych kryminałów jak „Vabank” i „Wielki Szu”.

Z więzienia ucieka dwóch mężczyzn odsiadujących wysokie wyroki: Marek (Piotr Adamczyk), utalentowany fałszerz studolarówek oraz jego starszy współtowarzysz z celi -„Profesor” Witek (Marian Dziędziel). Przypadkowo zamieszani w rządowe malwersacje przestępcy postanawiają zagrać va banque, a przy okazji wyrównać rachunki z przeszłości. Skomplikowana intryga jest szansą na odzyskanie wolności i zemstę. Ale czy uda się wyprowadzić w pole równie sprytnych przeciwników?

W rolach głównych m.in.: Piotr Adamczyk, Robert Więckiewicz, Karolina Gruszka, Andrzej Chyra, Marian Dziędziel.