TV PULS - DRUGI SEZON "LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW" WIOSNĄ W TV PULS!

Serial „Lombard. Życie pod zastaw” okazał się jednym z hitów jesiennej ramówki TV Puls, odnotowując średni wynik na poziomie 8,01% SHR w grupie komercyjnej 16-49 wśród widzów cyfrowej telewizji naziemnej. W grudniu br. Telewizja Puls i Studio A przystąpiły do prac nad drugim sezonem, którego premiera w TV Puls zaplanowana jest na wiosnę 2018. W nowym sezonie do obsady serialu dołączy Magdalena Waligórska-Lisiecka.

Lombard. Życie pod zastaw to pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. Premierowe odcinki odnotowały bardzo dobre wyniki oglądalności na średnim poziomie 8,01% SHR w grupie komercyjnej 16-49 wśród widzów cyfrowej telewizji naziemnej oraz 4,56% SHR w grupie komercyjnej 16-49. Obecnie w  TV Puls można oglądać emisje powtórkowe.

- Nasi widzowie pokochali serial Lombard. Życie pod zastaw, znajdując tu wielkie emocje, porywające historie i wyraziste postaci. Za popularnością serialu przemawiają nie tylko komentarze fanów, ale i wyniki oglądalności: rekordowy odcinek osiągnął ponad 15% SHR w grupie komercyjnej 16-49 wśród widzów cyfrowej telewizji naziemnej oraz ponad 8,5% SHR w grupie komercyjnej 16-49. Podjęliśmy decyzję o kontynuacji współpracy ze Studiem A, aby nasi widzowie mogli śledzić dalsze losy swoich ulubionych bohaterów – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

 - Praca na planie serialu Lombard. Życie pod zastaw była fantastyczną przygodą – przemili ludzie, wspaniała atmosfera. Tym bardziej cieszy mnie i moich kolegów fakt, że widzowie polubili serial, naszych bohaterów i perypetie – do tego stopnia, że Lombard… stał się jedną z najchętniej oglądanych pozycji programowych tej jesieni w TV Puls! – powiedział Zbigniew Buczkowski, wcielający się w serialu w główną rolę.

 W drugim sezonie ponownie wystąpi Zbigniew Buczkowski, a partnerować mu będą m.in. Henryk Gołębiewski, Mateusz Murański, Jerzy Górski i inniPojawią się także nowe gwiazdy. Sezon będzie liczył 52 odcinki.

NOWA POSTAĆ W SERIALU „LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW”

Magdalena Waligórska-Lisiecka, czyli uwielbiana przez widzów barmanka Wioletka z „Rancza”, zagra w drugim sezonie serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Obecnie trwają zdjęcia do nowych odcinków, których premiera zaplanowana jest na wiosnę br. Tylko w TV Puls!

Bardzo się cieszę, że dołączyłam do obsady serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, tym bardziej, że po raz pierwszy będę grać razem ze Zbigniewem Buczkowskim. Nie mogę się również doczekać spotkania z pozostałymi członkami ekipy. Wiem, że serial cieszy się ogromną sympatią widzów TV Puls, więc mam nadzieję, że również i moja bohaterka wzbudzi pozytywne emocje – powiedziała Magdalena Waligórska-Lisiecka.

W kogo Magdalena Waligórska-Lisiecka wcieli się w serialu?

Gram Marzenkę, która będzie pomagać Kazimierzowi (Zbigniew Buczkowski) w lombardzie i która szybko otrzyma przydomek „Ekscelencja”. Moja bohaterka to kobieta po przejściach, która chce uciec od skomplikowanej przeszłości. Ale jak wiadomo, życie pisze różne scenariusze, więc nie do końca wszystko pójdzie po jej myśli. Marzenę  do pracy w lombardzie będzie szkolił Adek, na pewno więc pojawi się wiele zabawnych sytuacji z ich udziałem – o tym, jakie relacje połączą naszych bohaterów, widzowie dowiedzą się już wiosną. – dodaje aktorka.

Pierwszy sezon serialu został doceniony przez czytelników i redakcję „Tele Tygodnia”, która przyznała mu nominację do Telekamery Tele Tygodnia 2018 w kategorii „serial fabularno-dokumentalny”. Głosowanie trwa do 25 stycznia 2018, a SMS-y o treści TK.L3 można wysyłać na numer 7265.

copy:  fot. ViPhoto/EastNews