TV PULS - DOSKONAŁE WYNIKI OGLĄDALNOŚCI TRANSMISJI „WIELKIEJ ZABAWY TV PULS W DOLINIE CHARLOTTY” ORAZ 20. MAZURSKIEJ NOCY KABARETOWEJ

To był wyjątkowy początek lata w TV Puls! Transmisja „Wielkiej zabawy TV Puls w Dolinie Charlotty” (piątek 29 czerwca) osiągnęła średni udział na poziomie 12,35% wśród widzów telewizji naziemnej (SHR, DVBT 16-49) oraz prawie 7,0% udziałów (SHR) w grupie All 16-49.

W piątek 29 czerwca TV Puls odnotował doskonałe wyniki oglądalności. Kanał uplasował się na 4. miejscu w rankingach oglądalności (All 16-49), natomiast w grupie DVB-T 4+ był liderem oglądalności w prime time* z wynikiem prawie 11,5 % SHR.

Podczas „Wielkiej zabawy TV Puls w Dolinie Charlotty” wystąpiły uwielbiane przez Polaków gwiazdy muzyki rozrywkowej: Sławomir, Cleo, zespoły Boys, Weekend i Future Folk oraz Teatr Cygański Patrycji Runo. Nie zabrakło kabaretów, które zadbały o doskonały humor widzów. Były wśród nich: Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak, Kabaret z Konopi oraz artyści: Paweł Gołębski i Antoni Gorgoń Grucha.

Z kolei transmisja 20. Mazurskiej Nocy Kabaretowej (sobota 7 lipca) zgromadziła przed telewizorami średnio 732 tys. widzów. Przełożyło się to na 6,16 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i aż 7,39 proc. wśród widzów telewizji naziemnej.

Na deskach amfiteatru w Mrągowie wystąpiły najlepsze polskie kabarety: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Kabaret pod Wyrwigroszem, Paranienormalni, Jerzy Kryszak oraz Artur Andrus i Grupa MoCarta.

* Godz. 20:00-23:00