TV PULS - CZERWCOWE ANIMACJE! HIT „SEZON NA MISIA” NA ROZPOCZĘCIE DŁUGIEGO WEEKENDU!

W czerwcu w TV Puls będzie się działo! W Dzień Dziecka stacja zaprasza na premierę hitu kinowego „Alvin i wiewiórki 2”, a 15 czerwca na uwielbianą przez wszystkich animację „Sezon na misia 2”. Będzie to znakomite rozpoczęcie długiego weekendu!

„Alvin i Wiewiórki” to kontynuacja jednego z największych przebojów kina rodzinnego ostatnich lat, łącząca konwencję fabuły z elementami animacji komputerowej. Dzieci i ich rodzice obejrzą kolejne przygody trzech rozśpiewanych wiewiórek, które zamieszkały w domu autora piosenek. Tym razem Dave podejmuje ważną dla wiewiórek decyzję - powinny zawiesić karierę i wrócić do szkoły. Jak zwierzaki odnajdą się w tym środowisku?

TV Puls - 1 czerwca (Dzień Dziecka) godzina 20:00

„Sezon na misia 2” to pełna przygód, wesoła animacja dla całej rodziny. Zakochany po uszy w Gizeli Elliot planuje z nią wspólną przyszłość. Niestety ich ślub musi poczekać, a wszystko na skutek porwania Pana Kabanosa. Grupa rozpieszczonych zwierzaków postawiła sobie za cel zwrócenie go właścicielom. Boguś, wiewiór McSquizzy, jeż Buddy i reszta leśnych zwierzaków wprawiają w życie plan uratowania wyglądającego jak kiełbaska przyjaciela i wkrótce znajdują się na terenie obozu wroga, w samym środku świata zwierząt udomowionych. Pupile ludzi, pod dowództwem pudla Fifi nie zamierzają jednak oddać Pana Kabanosa bez walki. Czy uda im się odbić przyjaciela? Czy Elliot poślubi wreszcie Gizelę?

Rozpoczęcie długiego weekendu w TV Puls animacją „Sezon na misia 2” – 15 czerwca, godz. 20.00