Turniej Czterech Skoczni – każdy skok w konkursach i kwalifikacjach na żywo tylko w Eurosporcie

Przełom roku dla miłośników skoków narciarskich to jasne skojarzenie – Turniej Czterech Skoczni. Od 28 grudnia do 6 stycznia na skoczniach w Oberstdorfie, Garmisch-Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofshofen rozegrana zostanie 69. edycja najbardziej prestiżowego cyklu w Pucharze Świata. Eurosport 1 jako jedyna stacja w Polsce pokaże każdy skok Turnieju Czterech Skoczni – zarówno w kwalifikacjach, jak i konkursach. Czy podobnie jak przed rokiem będziemy świętować zwycięstwo Polaka?

W poprzedniej edycji Turnieju Czterech Skoczni mogliśmy świętować wielkie zwycięstwo Dawida Kubackiego. Obrońca tytułu od początku sezonu jest bardzo wysokiej dyspozycji i bez wątpienia będzie w gronie faworytów także zbliżającego się turnieju. Rywalizacja rozpocznie się 28 grudnia kwalifikacjami w Oberstdorfie. Dzień później rozegrany zostanie pierwszy konkurs. W Sylwestra skoczkowie będą walczyć w kwalifikacjach do noworocznego konkursu w Garmisch-Partenkirchen. Już 2 stycznia emocje przeniosą się do Innsbrucku, gdzie w weekend 2-3 stycznia zobaczymy kwalifikacje i konkurs. 69. Turniej Czterech Skoczni zakończy się w Bischofshofen – 5 stycznia odbędą się kwalifikacje, a kolejnego dnia ostatni konkurs.

Eurosport 1 pokaże na żywo każdy skok Turnieju! Najlepszy komentarz zagwarantuje znakomity duet Marek Rudziński – Igor Błachut. Towarzyszące transmisjom studia poprowadzi Michał Korościel, a jego gośćmi będą znakomici eksperci Eurosportu na czele z Jakubem Kotem i Krzysztofem Biegunem. Wydarzenia prosto z Niemiec i Austrii relacjonował będzie Kacper Merk.