TURBOKOZAK JUNIOR – NOWY PROGAM W TELETOON+

Już 20 czerwca w teleTOON+ premiera nowego programu „Turbokozak Junior”, w którym Bartek Ignacik sprawdzi umiejętności piłkarskie młodych talentów. Dodatkowo od 16 czerwca drugi sezon serialu na podstawie ilustrowanych powieści dla dzieci o Kapitanie Majtasie. Zapraszamy!

TURBOKOZAK JUNIOR

„Turbokozak Junior”, czyli gratka dla młodych fanów piłki nożnej i świetna okazja do zaprezentowania swoich umiejętności przed kamerą. Znany z CANAL+ program „Turbokozak” ma rzeszę fanów i zyskał już status kultowego. Przyszedł czas na wersję Junior! W nowej odsłonie wystąpią dzieci w wieku 7-8 lat. Będą mogły przedstawić swoje talenty, wykonując różne piłkarskie zadania i zbierając punkty. Czeka na nie aż osiem konkurencji m.in. rzuty karne, strzały w poprzeczkę i żonglerka. Niezmiennie roli prowadzącego – Turbokozak Bartek Ignacik, którego wesprze córka, Aniela.

EMISJA: OD 20 CZERWCA, NDZ. GODZ. 9:00

EPICKIE PRZYGODY KAPITANA MAJTASA 2

Nowe przygody George’a i Harolda, kumpli z podstawówki. Nadeszły upragnione wakacje i chłopcy wyjeżdżają na obóz nad jeziorem. Niespodziewanie trafiają jednak do dwóch różnych obozów, położonych blisko siebie. Co gorsza, w obu tych miejscach rządzi dyrektor szkoły, pan Krupp! George i Harold starają się go przekonać, że po prostu muszą być razem. Wymyślają różne intrygi, aby postawić na swoim. 

EMISJA: OD 16 CZERWCA, CODZIENNIE O GODZ. 21:30