TTV - GWIAZDY I ICH FANKI W NOWYM PROGRAMIE "MIĘDZY NAMI" Z ŁUKASZEM URBAŃSKIM W ROLI GŁÓWNEJ!

Jesienią zobaczymy gwiazdy i ich fanki w nowym programie "Między nami" z Łukaszem Urbańskim w roli głównej. Stylista fryzur gwiazd, zaprosi na swój  fotel znane i lubiane kobiety show-biznesu oraz ich niczego nieświadome fanki.

W salonie fryzjerskim oprócz czesania można się  zrelaksować, poplotkować i oczywiście ekscytować  nowym wyglądem. Często się zdarza, że kobiety chcą wyglądać jak gwiazdy. A co się wydarzy, gdy obok klientki usiądzie jej ulubienica ze zdjęcia?  Czy kobiety zdecydują się na uczesanie, by wyglądać jak jej idolka ? Zobaczymy jesienią w TTV.

Łukasz Urbański w dwóch sezonach „Drugiej Twarzy” dał się poznać jako empatyczny  i zaangażowany w metamorfozy bohaterów ekspert. Na fryzjerskim fotelu, przy współpracy znanych gwiazd, takich jak Joanna Krupa, Anna Starmach, czy Red Lipstick Monster zaskoczy i sprawi niespodziankę zaproszonym kobietom. Poznamy prawdziwe historie i przekonamy się, na czym polega magia spotkań „u fryzjera”.

Prowadzący doskonale wie, że oprócz stylizacji fryzur,  jego fotel pełni rolę przysłowiowej kozetki psychologa, na której wyciera z policzków łzy szczęścia i smutku. „Między nami” to nie tylko czesanie, strzyżenie, koloryzacja, to często wiele godzin rozmów o wszystkim.

TTV to kanał, który stale umacnia swoją pozycję i z miesiąca na miesiąc ma coraz wyższe wyniki oglądalności!

Maj 2018 jest kolejnym miesiącem z rekordowym udziałem w rynku oglądalności - 3,2% SHR (A 16-49). Był to również miesiąc z najwyższym dziennym wynikiem oglądalności w historii stacji- 4,7% SHR (31 V) w grupie w grupie komercyjnej! Poprzedni rekordowy udział dzienny 4,7% SHR (23 IV) stacja zdobyła dzięki jubileuszowemu, 100. odcinkowi GOGGLEBOX. PRZED TELEWIZOREM, który przyciągnął ponad pół miliona widzów!

Dane: NAM, H1 2018, A 16-49, SHR%