TRZECI SEZON BIG HERO 6

Disney XD to przede wszystkim specjalnie skomponowana oferta programów dla chłopców, którzy uwielbiają seriale pełne akcji oraz dużej dawki dobrego humoru. Dzięki temu kanał, może pochwalić się bardzo dobrym dopasowaniem do chłopców w wieku szkolnym (AFF = 152 M7-12). W październiku nie zabraknie znanych i lubianych przez widzów seriali, które od dawna cieszą się na kanale dużą popularnością

ROBALE ZIOMALE

Trzej przyjaciele - robak -, znajdują nowy dom w zniszczonym motelu, który z ich punktu widzenia jest rozległą, tętniąca życiem metropolią. Poznają tam przyjaciół i przeżywają ekscytujące przygody. Animowany serial o życiu owadów, w żywym i kolorowym amerykańskim klimacie z lat 50. XX wieku.

WIELKA SZÓSTKA: SERIAL – PREMIERA 3 SEZONU

Od 19 do 23 października od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00, kanał zaprasza widzów na wspólne oglądanie finału trzeciego sezonu tego wyjątkowego serialu. Opowiada on o przygodach czternastoletniego geniusza, Hiro Hamady i jego przyjaciela-robota Baymaxa. Chłopak próbuje odnaleźć się jako najmłodsza osoba uczęszczająca do San Fransokyo Institute of Technology, a po godzinach chroni miasto przed złem wraz ze swoją drużyną superbohaterów.

Dane: NAM, Q3 2020, 6:00-20:59, AFF vs. A4-12, DayParts