„TOMASZ PĄGOWSKI. REMONT U CIEBIE” – WIOSNA 2022 W CANAL+ DOMO

Tomasz Pągowski znany widzom CANAL+ DOMO z programu „Remont w 48H” powraca z nowym programem „Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie”. Wraz ze swoją niezastąpioną ekipą wyruszy w Polskę, aby wyremontować mieszkania bohaterom programu.

Znacie to uczucie, gdy remont ciągnie się w nieskończoność, a kolejne niespodzianki pożerają budżet? Tomasz Pągowski udowodni, że może być inaczej – szybciej, taniej i bez stresu. Bez względu na to, czy remontu wymaga sypialnia, kuchnia czy łazienka, nietuzinkowe pomysły, niepowtarzalny design
i szybka realizacja zaskoczą wszystkich. To połączenie gwarantuje solidną porcję inspiracji i porad!

Widzowie poznają wiele sprytnych patentów na to, jak w prosty i tani sposób szybko odmienić wnętrza swojego mieszkania. Przekonają się, że remont nie musi być drogą przez mękę!

Tomasz Pągowski – projektant wnętrz, muzyk sceny klubowej. Projektowaniem wnętrz i mebli zajmuje się od 20 lat. W swojej dziedzinie jest mistrzem kreatywnych aranżacji i propagatorem zrównoważonego projektowania. Na antenie CANAL+ DOMO prowadzi takie programy jak „Tomasz Pągowski: Projekt LOKALny” i „Remont w 48H”. W swoich programach przekonuje widzów do odpowiedzialnego projektowania przestrzeni, a projektowane przez niego wnętrza zyskują wyjątkowy charakter i funkcjonalność.

Emisja programu w TV rozpocznie się w marcu 2022 r. na antenie CANAL+ FAMILY oraz w kwietniu w CANAL+ DOMO. Cała seria będzie się składać z 10 odcinków.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!