TLC - DALSZE LOSY PAR Z PROGRAMU „WIZA NA MIŁOŚĆ” JUŻ W SIERPNIU

TLC to kanał pełen autentycznych i ekscytujących historii zwykłych ludzi oraz szeroki wachlarz emocjonujących przeżyć. Różnorodne formaty o tematyce ślubnej, lifestylowej, poświęconej związkom i relacjom rodzinnym, operacjom plastycznym oraz walką o własne zdrowie sprawia, że kanał TLC stale zachwyca nasze widzki, na co wskazują bardzo dobre wskaźniki oglądalności.

W drugim kwartale 2020 roku oferta programowa kanału TLC trafiła średnio do 4,4 mln widzów, co przełożyło się na udziały w grupie kobiet w wieku 25-59 z dużych miast równe 0,3% SHR oraz AFF=240. W kobiecych grupach celowych stacja wciąż notuje wysokie wskaźniki dopasowania, przykładowo w grupie kobiet w wieku 30-59 z miast indeks dopasowania wynosi AFF=202, a w grupie kobiet w wieku 25-49 z zarobkami powyżej 2001 pln AFF=171.

W sierpniu zapraszamy nasze widzki na premierę trzech inspirujących programów: „Wiza na miłość: dalsze losy”, „Sześć razy córka” oraz „Salon sukien ślubnych”.

„WIZA NA MIŁOŚĆ: DALSZE LOSY”

Po zakończeniu trzymiesięcznej narzeczeńskiej wizy zakochane pary wzięły ślub. Jak nasi ulubieni bohaterowie poradzą sobie w małżeńskim życiu? Burzliwą drogę do ołtarza mają już za sobą. Teraz pary zaczynają sobie powoli uświadamiać, że wspólne życie w Stanach Zjednoczonych mija się z ich oczekiwaniami. Różnice kulturowe, bariera językowa czy różnica wieku staną się przyczyną rodzinnych napięć, a codzienne życie przyniesie coraz więcej problemów. Czy to już koniec miesiąca miodowego? A może ich miłość okaże się na tyle silna, że pokona wszelkie przeciwności? Emisja: od niedzieli, 2 sierpnia, godz. 12:00.

„SZEŚĆ RAZY CÓRKA”

Życie z piątką prawie pięcioletnich córek i ich wchodzącą w wiek nastoletni siostrą jest pełne niespodzianek. Rodzina Busbych już przed epidemią koronawirusa miała sporo spraw na głowie. Rodzice byli zajęci nową szkołą dziewczynek i planowali rodzinne wyprawy. Nowa seria spotkań z tą liczną rodziną z Houston rozpocznie się przygotowaniami do balu córek i ojców. Jak Adam poradzi sobie ze swoją szóstką? Przyjrzymy się też zmianom w codziennym życiu rodziny, ponieważ Riley pójdzie do przedszkola. Koronawirus dopadnie Busbych podczas rodzinnych wakacji w Wyoming. Kwarantanna z pięcioraczkami w domu to wyzwanie, które nawet trudno sobie wyobrazić. Jak będzie wyglądać nowy rozdział w ich życiu w zupełnie nowych czasach? Emisja: od soboty, 8 sierpnia, godz. 11:00.

„SALON SUKIEN ŚLUBNYCH”

Życie w słynnym salonie sukien ślubnych Kleinfeld Bridal na nowojorskim Manhattanie nigdy nie jest nudne. Czasami przypomina pokaz mody. Czasami zamienia się w przedślubną terapię nie tylko dla panny młodej, ale i całej jej rodziny. Zawsze jednak można liczyć na pomoc doświadczonego i niezastąpionego Randy'ego Fenoli. W nowym sezonie programu słynny projektant mody będzie obchodził swoje urodziny. Podczas kiedy Fenoli będzie zajmował się ważną klientką, konsultanci przygotują dla niego urodzinową niespodziankę. W salonie pojawi się też niezwykle odważna panna młoda w poszukiwaniu nagiej sukni, czyli takiej, której prawie nie ma! Emisja: od wtorku, 11 sierpnia, godz. 21:30.

To nie koniec inspirujących premier na kanale TLC! W sierpniu zapraszamy naszych widzów na kolejne, premierowe odcinki takich programów jak: „Salon sukien ślubnych: Hiszpania” (wtorek 20:00), „Wiza na miłość: pościelove rozmowy” (sobota, godz. 15:00), „Rodzice na szóstkę” (sobota, godz. 11:00) oraz „Jak matka z córką” (niedziela, godz. 11:00).

Dane: NAM. Q2 2020, SHR% W25-59 C100K+, AFF W25-59 C100K+ & W30-59 C50K+ & W25-49 INC 2001+ vs A 16-49; COV Q2 2020, A4+