„The Littlest Pet Shop” na antenie teleTOON+ już od 17 czerwca!

The Littlest Pet Shop – serial, na którego punkcie oszalał cały świat po raz pierwszy zostanie wyemitowany w Polsce, na antenie teleTOON+!

Główną bohaterką animacji jest dziewczynka o imieniu Blythe, która przeprowadza się do nowego mieszkania ze swoim tatą, pilotem samolotu. Tata Blythe dużo podróżuje zostawiając córkę samą w domu. Pewnego dnia Blythe w pobliżu swojego domu odkrywa wyjątkowy sklep zoologiczny i ku swojemu zaskoczeniu stwierdza, że rozumie mowę zwierząt. To początek wielkiej przygody małej Blythe… Obdarzona bujną wyobraźnią dziewczynka spędza czas na zabawach ze zwierzątkami, które są jej jedynymi przyjaciółmi.

Emisja: od poniedziałku do piątku o 9:50 i 18:35, w weekendy o 7:10 i 18:10

 

MiniMini+ w czerwcu również zaprasza na atrakcyjne nowości - już od 1 czerwca stacja emituje nowe odcinki „Wielkiej rodziny”. Będzie to już druga seria czarującej i pełnej ciepła animacji, która przyciągnęła przed ekrany nie tylko małych widzów. Bajka prezentuje nowe perypetie nowoczesnej rodziny sympatycznych słoni. Jej członkowie mają swoje marzenia, nadzieje i… wielkie stosy ciuchów do prania. Nic w tym dziwnego – bohaterowie serialu są dość pokaźnych kształtów…

Serial powstał w oparciu o wielokrotnie nagradzaną książkę autorstwa Jill’a Murphy’ego, która sprzedała się w ponad 4 milionach egzemplarzy na całym świecie. Warto dodać, że czerwcowe odcinki „Wielkiej rodziny” na antenie MiniMini+ osiągnęły średni udział w grupie 4-12 lat na poziomie 7,2%.

W sobotę, 29 czerwca o godz. 18:50 MiniMini+ wyemituje także premierę filmu „Tomek i Przyjaciele: Tajemnica Zaginionej Korony”, który opowiada o przygodach ulubionej lokomotywy maluchów.  Tym razem Tomek i jego przyjaciele zostają wyznaczeni do przebudowy starego zamku. Pomagają im Miłka, energiczna lokomotywa z Francji oraz Sławek Rakieta, starsza lokomotywa parowa, która zna mnóstwo niesamowitych historii.

Popularność programów emitowanych na antenach MiniMini+ i teleTOON+ przekłada się na wysokie udziały rynkowe stacji. W maju, w grupie 4-12 lat stacja MiniMini+ osiągnęła udział na poziomie 6,4% (najwyższy wśród kanałów dziecięcych), a kanał teleTOON+ odnotował rekordowy w tym roku udział na poziomie 2,0%!

Dane: NAM, I – V 2013, A 4-12; 5:00 – 21:00