TELETOON+ ZAPRASZA NA SPOTKANIE Z ZWIERZAKAMI-PRZEBIERAKAMI!

teleTOON+ to stacja, która posiada wyjątkową ofertę programową z najlepszym dopasowaniem ze wszystkich kanałów dziecięcych do dziewczynek w wieku szkolnym (W4-12) AFF= 173! teleTOON+ śledzi sprawy i tematy interesujące młodych widzów i zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie, a już w czerwcu  zaprasza na kolejne spotkanie z zwierzakami-przebierakami!

ZWIERZAKI-PRZEBIERAKI 2

Pełna gagów i zabawnych sytuacji animacja o zwariowanych zwierzakach to rozrywka dla całej rodziny!

Życie dzikich zwierząt nie jest proste. Codziennie muszą mierzyć się z różnymi niebezpieczeństwami i zdobywać pożywienie. A gdyby tak przebrać się za zwierzę domowe? I dostać pyszne jedzonko na talerzu?

Lis o imieniu Waszyngton, dzik Sam i jego mała siostra Eugenia pozazdrościły domowym zwierzakom ich wygodnego życia. Czy to sprawiedliwe, że oni każdego dnia walczą o byt, podczas gdy psy i koty śpią w wygodnych posłaniach,  są głaskane i przytulane, a do tego dostają jedzenie kilka razy dziennie? Przedsiębiorcze zwierzaki postanowiły coś z tym zrobić! Tylko w jaki sposób zostać zwykłymi, domowymi pupilami i najlepszymi przyjaciółmi człowieka? To proste – wystarczy przebrać się w kostium i trochę zmienić dotychczasowe przyzwyczajenia. Tylko czy im się to uda? Czasem trudno zapanować nad wewnętrznymi instynktami, potrafią one wyjść na jaw w najgorszym momencie i właśnie wtedy robi się bardzo śmiesznie!
EMISJA: OD 24/06 PN-PT 7.25/20.00

Dane: NAM, I -20 V 2019, AFF W4-12 vs A4-12, 6:00-20:59.