teleTOON+ ZAPRASZA NA PREMIEROWĄ SERIĘ „NIEZWYKŁA PIĄTKA NA TROPIE”

Już od 1 września na antenie teleTOON+ pojawi się „Niezwykła piątka na tropie” –  ekscytujący i pełen humoru serial kryminalny dla nastolatków. Dylan, Allie, Jo i Max tworzą zgraną paczkę przyjaciół. Razem ze swoim wiernym psem Timmym jadą na wakacje do wiejskiego domu ciotki Jo, gdzie spędzają czas na pieszych wycieczkach, żaglach, biwakowaniu i… rozwiązywaniu kryminalnych zagadek. Przyjaciele są świadkami serii dziwnych zdarzeń – aby odkryć, kto za stoi za kryminalną tajemnicą, będą musieli wykazać się odwagą, sprytem i pomysłowością. Tak się składa, że każdy z przyjaciół dysponuje niezwykłymi zdolnościami, które pomogą w odkryciu prawdy. W każdym odcinku nastolatków spotyka wiele niezwykłych przygód.

Serial powstał na podstawie popularnych książek autorstwa Enid Blyton, które sprzedały się w stu milionach egzemplarzy na całym świecie. W polskiej wersji językowej głosu jednemu z głównych bohaterów udzielił Marcin Hycnar.

„Niezwykła piątka na tropie” to nie jedyna jesienna nowość szykowana przez teleTOON+. Tylko we wrześniu, na antenie stacji pojawią się nowe odcinki kultowych „Smerfów”, a także znana i lubiana przez dzieciaki współczesna animacja „Mia i ja”. Wszystko po to, by kontynuować wzrost widowni, odnotowywany przez teleTOON+ w pierwszym półroczu. Stacja osiągnęła wówczas udziały na poziomie 1,5% SHR% w grupie A 4-12 i były to o niemal 19% lepsze wyniki niż w pierwszym półroczu roku 2012!

Niezwykła piątka na tropie

serial animowany, Francja, 2008

Emisja: od 1 września, od poniedziałku do piątku o godz. 16:35 i 19:25, w weekendy o 16:20

Dane: NAM, A 4-12, SHR%, 1 I – 30 VI 2012, 1 I – 30 VI 2013, 6:00 – 21:00