TELETOON+ ZAPRASZA NA NAJNOWSZĄ SERIĘ PRZYGÓD TRANSFORMERSÓW

teleTOON+, to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie, zabawa na okrągło oraz humor w każdej sytuacji idealnie dopasowany do dzieci w wieku szkolnym (M 4-9) AFF = 215. Choć nadchodzi zima na teleTOON+ panuje gorąca atmosfera! Na antenie zagoszczą superbohaterowie z popularnej i uwielbianej serii Transformers oraz niesamowite przyjaciółki, które w drodze po swoje marzenia zabiorą widzów w podróż do Harajuku.

Transformers

Czterej Transformersi zostają wysłani na Ziemię z ważną misją: mają ochronić ludzkość.. Cel ich wyprawy jest super- tajny, dlatego muszą wmieszać się w otoczenie. Zatrzymują się na wyspie, gdzie dołączają do dość nietypowej rodziny... Mogą liczyć na pomoc szefa policji, strażaka, pilota helikoptera i inżyniera, a przede wszystkim małego chłopca - Codiego.

Czy robotom uda się zachować pokój i ocalić ludzkość? Czy dowiedzą się, co oznacza bycie człowiekiem? Co wyniknie z tego spotkania dwóch odmiennych gatunków? Specjalnie dla wiernych widzów, odpowiedzi na te i inne pytania w najnowszej serii Transformers dostępnej tylko na teleTOON+.

Emisja: nowy sezon od 12 grudnia, emisja od poniedziałku do piątku o 11:50

Kuu Kuu Harajuku

Grudzień to idealny czas na spotkanie z pięcioma niezwykle utalentowanymi muzycznie przyjaciółkami, które w pogoni za swoimi marzeniami o prawdziwym koncercie muszą stawić czoła przeszkodom, jakie stają na ich drodze w fantastycznym Harajuku. Wyprodukowany przez światowej sławy wokalistkę Gwen Stefani, pełen przygód serial przedstawia widzom  kochającą modę G – która tworzy wraz ze swoimi przyjaciółkami LOVE, ANGEL, MUSIC i BABY zespół muzyczny HJ5. Dzięki ciężkiej pracy bohaterki do perfekcji opanowały śpiew i taniec. Ich kolejnym pragnieniem jest zagranie prawdziwego koncertu. Niestety na drodze do spełnienia marzeń pojawiają się kolejne przeszkody. Fantastyczny Harajuku, w którym żyją dziewczęta to miejsce, gdzie naprawdę wszystko może się zdarzyć. Źli kosmici czy wygłodniałe potwory to tylko część problemów młodych artystek. Kolejnym kłopotem przyjaciółek jest ich menedżer Rudie, który pomimo swojego entuzjazmu i ogromnego oddania nie potrafi zorganizować wymarzonego koncertu. Czy pięć głównych bohaterek osiągnie swój cel? Jak uporają się z nieprzychylnymi mieszkańcami Harajuku i czy Rudie poradzi sobie z organizacją koncertu?

Emisja: nowe odcinki od 5 grudnia, emisja od poniedziałku do piątku o 15:05 i 20:30

Dane: NAM, Q3 2016, AFF  M4-9 vs A4-12