TELETOON+ W KWIETNIU ZAPRASZA NA SPOTKANIE Z NAJLEPSZYMI PRZYJACIÓŁKAMI

KLEOPATRA I KOSMOS

„Kleopatra i kosmos” to nieznana historia o nastoletnich latach życia Kleopatry, przeniesiona do galaktyki przyszłości, w której rządzą gadające koty.

Bohaterka bajki, Kleopatra, zostaje przedstawiona w nowej odsłonie. Jej przygody rozgrywają są w galaktyce, w której rządzą… gadające koty. Kleopatra odkrywa, że według przepowiedni ma być wybawicielką galaktyki. Do tego potrzeba umiejętności, które musi zdobyć w elitarnej akademii. Rozpoczyna przygotowania, a w tym treningi obrony przed niebezpieczeństwami czyhającymi na każdym kroku. Chce wrócić do domu w Egipcie, by stawić czoła typowym dla nastolatków problemom.

EMISJA: OD 6 KWIETNIA PN-PT 16:15

KLUB WINX 8

Nowe przygody sześciu młodych, utalentowanych czarodziejek. Dziewczyny Winx jednoczą siły, by walczyć ze złem i ratować swój magiczny świat.

Tym razem Bloom, Stella, Muza, Tecna, Aisha i Flora będą musiały stawić czoła złemu czarownikowi, Valtorowi, który chce władać całym magicznym uniwersum. Valtor kradnie światło gwiazd, by zdobyć wielką, nieograniczoną moc. Dorana, królowa najjaśniejszej gwiazdy, Lumenii, wzywa czarodziejki Winx na ratunek. W tej niebezpiecznej misji dziewczyny będzie wspierać Twinkly, wysłanniczka królowej.

EMISJA: OD 20 KWIETNIA PN-PT 17.30

HARVEY GIRLS FOREVER!

Dziewczyny rządzą na Harvey Street! Zobacz zwariowane przygody trzech przyjaciółek: Audrey, Dot i Lotty.

Z nimi nie sposób się nudzić. Mają sto pomysłów na godzinę i zawsze potrafią rozkręcić zabawę. Trampolina? Zjeżdżalnia? Automat do waty cukrowej? Zorganizują to wszystko w mig. Często kłócą się z chłopakami z sąsiedztwa i zwykle stawiają na swoim. Audrey jest najbardziej szalona z całej trójki, Dot ma najwięcej rozsądku, a Lotta – empatii dla innych. Tworzą zgrane, sympatyczne trio.

EMISJA: OD 4 MAJA, PN-PT 17.55

SIOSTRY

Przezabawna seria o przygodach sióstr, które kochają się tak samo jak nie znoszą. Produkcja powstała na podstawie serii komiksowej autorstwa Christophe’a Cazenove’a i Williama Maury.

Nastoletnia Wendy i młodsza o kilka lat Marine są typowymi siostrami – choć ciągle sobie dokuczają, to mimo to bardzo się kochają i nie mogą bez siebie żyć. Młodsza naśladuje starszą i zabiega o jej uwagę, wtrącając się w jej sprawy: randki, imprezy, prowadzenie pamiętnika. Starsza nie pozostaje jej dłużna. A zabiegani rodzice często nie mogą sobie dać rady z szalonymi córkami. Wszystkie niesnaski między dziewczynami jednak idą na bok, gdy którąś z nich spotyka coś przykrego – wtedy okazuje się, że kochają się prawdziwą siostrzaną miłością.

EMISJA: OD 11 MAJA, PN-PT 9.00

Kanał teleTOON+ to stacja atrakcyjnie dopasowana do dziewczęcej widowni, która osiąga wysokie parametry mediowe: AFF 130 (W6-9), AFF 127 (W4-12). W marcu najchętniej oglądanymi pozycjami były: Gadający Tom i Przyjaciele AMR 54 742, SHR 7,5% (05-03-2020, godz. 19:27), Siostry AMR 43 544, SHR 6% (12-03-2020, godz. 16:51) oraz Pound Puppies Psia Paczka AMR 38 230, SHR 4,8% (29-03-2020, godz. 13:13).

Dane: NAM, I-III 2020, AFF vs A4-12; III 2020, A4-12 AMR, SHR%; 06:00:00 – 20:59:59.