TELETOON+ TO ŚWIAT NIEKOŃCZĄCEJ SIĘ ZABAWY!

TeleTOON+ to stacja, ciesząca się ogromnym zainteresowaniem wśród dziewczęcej widowni (W 4-12) AFF=174. Dzieci mogą znaleźć tu popularne seriale animowane z największych wytwórni amerykańskich, takich jak DreamWorks Animation. TeleTOON+ poprzez programy łączy rozrywkę z przekazywaniem najmłodszym tego co wartościowe. Uczy tego jak cenna jest przyjaźń, współpraca w grupie, a także jak radzić sobie z własnymi słabościami oraz jak radzić sobie z przeszkodami w życiu codziennym. A już w sierpniu teleTOON+ zaprasza na spotkanie z niesfornym krasnoludkiem!

WISHFART

Dez, młody niesforny krasnoludek, który włada mocą spełniania życzeń, przeżywa szalone przygody ze swoimi przyjaciółmi - Akiko dziewczyną-duchem pochodzącą z Japonii oraz Puffinem ptakiem maskonurem.

Przyjaciele towarzyszą Dezowi podczas różnych śmiesznych perypetii, a nawet wspólnie ratują świat. Gdy spełnianie życzeń nieoczekiwanie wymyka się spod kontroli i przynosi wiele negatywnych skutków, bohaterowie muszą wziąć odpowiedzialność za swoje czyny. Czy uda im się wybrnąć z trudnych sytuacji?
EMISJA: OD 19 SIERPNIA, PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK, O GODZ. 7:25, 13:30 I 20:50. SOBOTA-NIEDZIELA O 7:40.

Dane: NAM, I-VI 2019, 6:00-20:59, AFF W4-12 vs A4-12.