TELETOON+ NA WIOSNĘ GWARANTUJE NOWE NIEZWYKŁE PRZYGODY I ZABAWĘ NA OKRĄGŁO!

teleTOON+ wiosną również zaprasza do zabawy i gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie, oraz humor w każdej sytuacji! Wyjątkowa oferta programowa kanału sprawia, że jest on idealnie dopasowany do dzieci w wieku szkolnym (M 4-9) AFF = 135! Spragnieni zabawy widzowie nie będą mogli narzekać na nudę.
teleTOON+ zaprasza na wyjątkowe premiery.

Już od 19 marca na ekranie teleTOON+ widzowie mogą oglądać trzeci sezon pełnej przygód serii „Mia i ja”. Bajkowy świat Centopii znowu potrzebuje jej pomocy! Tym razem Mia udaje się na wakacje do małego miasteczka w Tyrolu. Poznaje tam Sarę – dziewczynę, która niedawno straciła wzrok i nie może się z tym pogodzić. Nieufne wobec siebie dziewczyny z czasem zaprzyjaźniają się. W magicznej krainie jednorożców, do której Mia potrafi się przenosić, pojawia się nowa bohaterka. Nowonarodzona córka Lyrii -  Kyara to śliczne różowe źrebię ze złotym rogiem. Ale Centopia jest w wielkim niebezpieczeństwie i potrzebuje pomocy Mii. Czy Mia, Sara oraz elfy i tym razem uratują Centopię?

Z kolei 7 maja teleTOON+ zaprasza na premierę wyjątkowej produkcji, „Siedmiu krasnoludków i ja”, w której prawdziwi aktorzy zagrają u boku animowanych bohaterów. To historia 10-letniej dziewczynki imieniem Śnieżka, która pewnego dnia odkrywa, że jest spokrewniona z Królewną Śnieżką! Jakby tego było mało, w jej domu pojawia się siedmiu charakternych skrzatów, które wywracają do góry nogami jej poukładaną codzienność.

Dane: NAM, I-II 2017, AFF  M4-9 vs A4-12, Adex