TELETOON+ - MNÓSTWO NOWOŚCI I DOBREJ ZABAWY OD WRZEŚNIA

teleTOON+ to rozrywka na najwyższym poziomie, zabawa na okrągło oraz humor w każdej sytuacji. Kanał prezentuje seriale i filmy z największych światowych wytwórni oraz autorskie produkcje własne, które zachęcają dzieci do pozaszkolnych aktywności. Już we wrześniu na antenie pojawią się premierowe serie oraz nowe odcinki ulubionych animacji dzieci.

TITEUF

Kultowa postać Titeufa, znana milionom czytelników z popularnych na całym świecie komiksów autorstwa szwajcarskiego rysownika Philippe'a Chappuisa, rozbawi widzów teleTOON+ do łez! Titeuf to zwariowany i pełen oryginalnych pomysłów chłopiec, który jest zafascynowany światem dorosłych. Nie w głowie mu szkoła czy nauka. Na drodze do odkrywania dorosłości napotyka jednak różne trudności i musi zmierzyć się z wieloma problemami. Na dodatek jak każdy łobuziak często popada w tarapaty, ale dzięki urokowi osobistemu, a czasem zwykłemu przypadkowi, zawsze potrafi wyjść z nich obronną ręką.

Premiera 17 października

Emisja pn-pt 7.25 i 16.45

KUU KUU HARAJUKU

We wrześniu na antenie teleTOON+ zagości modna nastoletnia dziewczyna, G, która tworzy niesamowitą grupę muzyczną wraz z czterema przyjaciółkami. Żyją w Harajuku, fantastycznym miejscu, gdzie prawie wszystko może się zdarzyć i często tak się właśnie dzieje! Dziewczęta razem śpiewają i tańczą, lecz z jednym maleńkim problemem... nie mogą zagrać żadnego koncertu. Ten prosty cel wydaje się nie być trudny do zrealizowania, jednakże na ich drodze ciągle pojawiają się przeszkody. Ich nie do końca ogarnięty menedżer, Rudie, który jest entuzjastyczny i oddany, nie potrafi zrobić niczego raz a dobrze, co ciągle prowadzi do totalnego chaosu. Serial wyprodukowany przez Gwen Stefani.

Premiera 24 października

Emisja pn-pt 15.05 i 20.30

LITTLE PET SHOP

Blythe już jako mała dziewczynka odkryła, że rozumie mowę zwierząt. Teraz jest trochę starsza, ale jej najlepszymi towarzyszami zabaw nadal są bardzo pomysłowe i rozbrykane zwierzaki z Littlest Pet Shop. W premierowych odcinkach Blythe zacznie zastanawiać się nad swoją przyszłością, co zostanie błędnie zinterpretowane przez przyjaciół dziewczynki. Zwierzątka wezmą również udział w halloweenowej zabawie. Łakomstwo jednak nie popłaci. Zmutowany wirus ukryty w domowych smakołykach zmieni wszystkich w zombie! Blythe spotka również producenta, który chce nakręcić film o dziewczynce rozmawiającej ze zwierzętami. Jakie jeszcze przygody czekają na naszych bohaterów? Tego dowiecie się, śledząc kolejny sezon Littlest Pet Shop. Dołączcie do zabawy, by wspólnie z Blythe i jej zwierzakami przeżywać niezapomniane chwile!

Premiera 5 września

Emisja pn-pt 18.10, sb-nd 8.25 i 18.10