TELETOON+ JESIENIĄ ZAPRASZA NA NOWE ODCINKI ULUBIONYCH BAJEK

Już tej jesieni teleTOON+ zaprasza do zabawy i gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie, oraz humor w każdej sytuacji! Wyjątkowa oferta programowa kanału sprawia, że jest on idealnie dopasowany do dzieci w wieku szkolnym (M 4-9) AFF = 133! Spragnieni zabawy widzowie nie będą mogli narzekać na nudę. teleTOON+ zaprasza na nowe odcinki znanych i lubianych serii!

PAN PEABODY I SHERMAN SHOW, SEZON 2

Pełen slapstickowego humoru serial został zrealizowany na podstawie kinowego hitu słynnej wytwórni DreamWorks o psie-geniuszu, który wychowuje… chłopca o imieniu Sherman.

Pan Peabody, najmądrzejszy pies świata i laureat nagrody Nobla oraz jego najlepszy przyjaciel i zarazem podopieczny, chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami komediowego show, który… bez wątpienia zaskoczy widzów. W tym programie wszystko może się zdarzyć! Prowadzący zapewniają ekscytujące tematy rozmów, porywającą muzykę i gości specjalnych. Oczywiście nie zabraknie też podróży w czasie na pokładzie maszyny skonstruowanej przez laureata nagrody Nobla i doradcę głów Państw – Pana Peabody we własnej osobie.

Z tego serialu dowiecie się jak Marco Polo odkrył spaghetti, dlaczego wszyscy wylądowali w więzieniu przez Mozarta oraz czy banda geeków może pokonać ekipę Zeusa i jego tytanów.

EMISJA: OD 16 PAŹDZIERNIKA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 20:15

KUU KUU HARAJUKU, SEZON2

Wyprodukowany przez światowej sławy wokalistkę Gwen Stefani, pełen przygód serial  o pięciu niezwykle utalentowanych muzycznie przyjaciółkach, które w pogoni za swoimi marzeniami  o prawdziwym koncercie muszą stawić czoła przeszkodom, jakie stają na ich drodze w fantastycznym Harajuku.

Kochająca modę G tworzy wraz ze swoimi przyjaciółkami LOVE, ANGEL, MUSIC i BABY zespół muzyczny HJ5. Każda z dziewcząt jest wyjątkowo utalentowana. Dzięki ciężkiej pracy bohaterki do perfekcji opanowały śpiew i taniec. Teraz ich pragnieniem jest zagranie prawdziwego koncertu. Niestety na drodze do spełnienia marzeń pojawiają się kolejne przeszkody.

EMISJA: OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 9:50 I 14:50

SONIC BOOM, SEZON 2

Bohaterowie znanych na całym świecie gier wracają do akcji w drugiej serii niesamowitych przygód Sonic Boom 2! Przygotujcie się na wiele niespodzianek i mnóstwo nowych wyzwań.

Główny bohater animacji - Sonic potrafi poruszać się z ponaddźwiękową prędkością. Razem z paczką swoich uzdolnionych przyjaciół tworzy supergrupę do zadań specjalnych. W nowych odcinkach drużyna staje do walki z podstępnym naukowcem Doktorem Eggmanem, który chce przejąć władzę nad światem. Po drodze czekają na nich dodatkowe wyzwania m.in. zatrzymanie pędzącego w kierunku Ziemi meteorytu, znalezienie powodu wodnego kryzysu czy uratowanie Sonica przed utknięciem w innym wymiarze.

„Sonic Boom” to produkcja pełna humoru i zwrotów akcji, a niesamowite przygody niebieskiego jeża zaciekawią nie tylko fanów gier wideo.

EMISJA: OD 08 PAŹDZIERNIKA W WEEKENDY O 14:50

Dane: NAM, 6:00 – 20:59, Q3 2017, AFF M4-9 vs A4-12, Adex