TECHNOLOGIA WOKÓŁ NAS NOWA POLSKA PRODUKCJA NATIONAL GEOGRAPHIC

Jak technologia zmienia nasze życie na co dzień? Jak przenika nasze rutynowe czynności? Co może zrewolucjonizować, a gdzie rewolucja już się dokonała, chociaż nawet nie zwróciliśmy na to uwagi?

W elektroniczny świat najnowszych technologii zagłębimy się razem z Łukaszem Grassem – prowadzącym 5-odcinkową, polską serię dokumentalną „Technologia wokół nas”.

Pokażemy jak technologia zmienia pięć najważniejszych obszarów życia:

  • DOM – przedstawimy jak zmieniła się nasza codzienność jak i całe otoczenie, a także jaka przyszłość czeka nasze gospodarstwa domowe.
  • EKOLOGIA – zaprezentujemy innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam być eko na co dzień.
  • ZDROWIE – przekonamy się, które z najnowszych rozwiązań technologicznych w służbie zdrowia są dla nas najbardziej obiecujące.
  • MOTORYZACJA – wyszukamy najciekawsze i najbardziej atrakcyjne wizualnie projekty, sprawdzając jednocześnie jak funkcjonują i czy da się żyć z nimi na co dzień.
  • ŻYWNOŚĆ – przyjrzymy się inteligentnemu rolnictwu i temu, jak dokładna analiza ekonomiczna usprawnia pracę i podnosi zysk gospodarstwa.

Nowoczesne technologie zmieniają oblicze każdej gałęzi gospodarki, sportu, medycyny i kultury. Zapraszamy do współpracy przy wyjątkowym programie, ukazującym jak świat zmienia się na naszych oczach.

Kliknij i zapoznaj się z ofertą.