TAJEMNICZY CZERWIEC NA ANTENIE DISCOVERY SCIENCE

Czerwiec w Discovery Science upłynie pod znakiem zagadek. Widzowie stacji będą mili okazję śledzić pracę dziennikarzy, którzy wytrwale tropią i rozwiązują tajemnice współczesnego świata.

NIEROZWIĄZANE ŚLEDZTWA 

Christof Putzel dziennikarz śledczy z ponad 20 letnim doświadczeniem, wykorzystując odtajnione dokumenty rządowe i własne umiejętności śledcze, rzuca nowe światło na niektóre z największych tajemnic współczesnej historii.

Jaka była prawdziwa tożsamość legendarnego porywacza samolotów D.B. Coopera? Kto był odpowiedzialny za słynną kradzież dzieł sztuki wartych setki milionów dolarów z Muzeum im. Isabelli Stewart Gardner w Bostonie? Czy uczestnicy najsłynniejszej ucieczki z więzienia w Alcatraz wcale nie zginęli, a żyli przez lata na wolności? Z nowymi informacjami Christof dąży do ostatecznego rozwiązania tych i wielu innych zagadek.

PRZYPADKI Z ARCHIWUM X

Josh Gates zdecydował, że nadszedł czas, aby naprawdę zbadać ciemną stronę naszego świata. W tym celu zebrał zespół, który podejmie badania w miejscach zwanych „nieznanymi”. Wybrał Jessicę Chobot i Phila Torresa do zorganizowania bezprecedensowych wypraw w celu wytłumaczenia czegoś co uznawane jest za... niewytłumaczalne.