ŚWIEŻA DAWKA WIOSENNYCH EMOCJI W TVN7

TVN7 wprowadza na antenę kolejną porcję wiosennych nowości. Od 14 kwietnia rusza 2 sezon serialu „Bananowy Doktor”, tuż po nim, 30 kwietnia pojawi się „Kamuflaż”.

Tytułowego Bananowego Doktora - Hanka Lawsona, widzowie TVN7 zdążyli już poznać. Wraz z bratem Evanem i piękną asystentką Divyą, pomaga bogatym i biednym mieszkańcom Hamptons, będąc ich „medycznym aniołem stróżem”. W drugiej serii widzowie poznają nowe, zaskakujące, pełne zwrotów akcji przygody, z którymi zmierzy się trójka współpracowników i przyjaciół zarazem.

Widzowie mieli już okazję zapoznać się z serialem w Q4 2013 roku- emitowane wówczas odcinki osiągnęły średni udział w rynku na poziomie 2,55%, przy czym rekordowa emisja miała miejsce 12 listopada 2013, kiedy to średnia minutowa oglądalność serialu przekroczyła 196 tys. (A 16-49)

Emisja: poniedziałek – piątek godz. 19:00

Serial „Kamuflaż” to opowieść o Annie Walker, kobiecie prowadzącej podwójne życie. Z pozoru nudna pracownica muzeum, w rzeczywistości młoda i pełna werwy agentka CIA. Pracuje w oddziale operacji specjalnych, nie tylko ze względu na swe nadzwyczajne umiejętności lingwistyczne, ale również przeszłość… Nie zdaje sobie sprawy, że Agencja ma wobec niej szczególne plany… „Kamuflaż" to pełna zwrotów akcji, trzymająca w napięciu historia, stworzona przez Douga Limana, który był odpowiedzialny za sukces wielu hitów kinowych, m.in. Trylogii Bourne'a czy filmu "Pan i pani Smith". Równocześnie to serial lekki, z dużą ilością zabawnych dialogów i ciekawych wątków.

Emisja: środa 22:40

Z miesiąca na miesiąc rekordy oglądalności biją filmy emitowane po 20-ej. W pierwszej połowie marca do najlepiej oglądanych pozycji należą: „Mumia” (AMR 533 361), „Van Helsing” (AMR 524 559) oraz „Parszywa Dwunastka” (AMR 378 177).

Dane: NAM, Q4 2013, I- 18 III 2014, SHR%, AMR, A 16-49