Święto żużla na Stadionie Narodowym! SGP Polski na żywo w TTV i Eurosporcie Extra w Playerze

W sobotę na Stadionie Narodowym w Warszawie rozegrana zostanie druga runda rywalizacji o mistrzostwo świata na żużlu. Transmisja SGP Polski tylko w ogólnopolskim, bezpłatnym kanale TTV oraz w Eurosporcie Extra w Playerze, który dzień wcześniej pokaże także kwalifikacje.

W obecności ponad 50 tysięcy widzów na Stadionie Narodowym w Warszawie najlepsi żużlowcy świata staną na starcie drugiego Grand Prix w sezonie. Żużlowe emocje rozpoczną się jednak już w piątek. O 17:00 rozegrane zostaną kwalifikacje, które zadecydują o kolejności wyboru numerów startowych. Transmisja tylko w pakiecie Eurosport Extra w Playerze. W sobotę miłośnicy żużla od rana będą mogli śledzić przygotowania do Speedway Grand Prix Polski w specjalnych raportach w TVN24 oraz „Dzień dobry TVN”. O 18:30 w TTV i Eurosporcie Extra w Playerze rozpocznie się studio. Na Stadionie Narodowym gośćmi Marcina Kuźbickiego będą Piotr Protasiewicz i Grzegorz Walasek. Rozmowy z zawodnikami przeprowadzi Sebastian Szczęsny, a rywalizację skomentują Michał Korościel i Rafał Lewicki.

W dniu zawodów kibice żużla będą mogli skorzystać ze specjalnej, bezpłatnej SGP Fanzone zlokalizowanej pod Stadionem Narodowym. Od 14:30 fani będą mogli spotkać zawodników występujących w Speedway Grand Prix, zdobyć ich autografy, wziąć udział w quizach, obejrzeć żużlowe motocykle z dawnych lat, a także trofeum dla mistrza świata. Organizatorzy przewidzieli również atrakcje dla dzieci.

Tegoroczny cykl Speedway Grand Prix, a także rywalizacja o tytuły mistrzowskie w kategoriach U21 (SGP2) i U16 (SGP3) oraz Speedway of Nations będą w całości transmitowane w pakiecie Eurosport Extra w serwisie player.pl. Dodatkowo wszystkie cztery rundy Speedway Grand Prix rozgrywane w Polsce – w Warszawie, Gorzowie, Wrocławie i Toruniu – pokaże na żywo TTV.

Nowością w żużlowej ofercie Eurosportu Extra są transmisje British Speedway Premiership, w której występują zawodnicy znani z SGP: Max Fricke i Jason Doyle, a także między innymi Matej Żagar, Niels-Kristian Iversen, Peter Kildemand, Chris Harris, Scott Nicholls, Jack Holder oraz Polak Tobiasz Musielak.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet w cenie 15 zł za miesiąc obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych sportowych wydarzeń świata, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

Kalendarz Speedway Grand Prix 2022:

 • 14 maja, Warszawa (Polska)
 • 28 maja, Praga (Czechy)
 • 4 czerwca, Teterow (Niemcy)
 • 25 czerwca, Gorzów Wielkopolski (Polska)
 • 13 sierpnia, Cardiff (Wielka Brytania)
 • 27 sierpnia, Wrocław (Polska)
 • 10 września, Vojens (Dania)
 • 17 września, Malilla (Szwecja)
 • 1 października, Toruń (Polska)
 • 5 listopada, GP Oceanii

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Przedstawicielami Biura Reklamy TVN Media i zapoznania się
z ofertą współpracy komercyjnej. Wśród dostępnych możliwości między innymi:

 • Spoty przy transmisji rozgrywek live SGP 2022 na antenie TTV
 • Sponsoring na antenach TVN Grupa Discovery (TVN, TTV, TVN24 i TVN TURBO, EUROSPORT 1,2)
 • Szeroki pakiet digital
 • Szeroki branding Partnera na eventach