ŚWIĄTECZNY MIX NICKA

Na Święta Bożego Narodzenia Nick przygotował dla swoich widzów nie lada gratkę. W terminie 1-24/12/2021 ruszamy ze „Świątecznym Mixem Nicka”. Będzie to prosta zabawa, w postaci trwającego 24 dni konkursu z nagrodami przyznawanymi codziennie!

Od 1 grudnia na antenie stacji Nickelodeon w specjalnie stworzonych świątecznych kreacjach emitowane będą krótkie fragmenty czołówek/piosnek przewodnich z seriali w specjalnej oprawie graficznej. Zadaniem widzów będzie codzienne wyłapywanie przygotowanych przez nas kreacji a następnie wejście na specjalnie przygotowaną stronę konkursową i wskazanie odpowiedniego tytułu serialu oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Każdego dnia widzowie Nickelodeon będą mieli szansę na wygranie atrakcyjnych nagród!

Zapraszamy do współpracy Partnerów komercyjnych, którzy chcieliby przed świętami dotrzeć ze swoją komunikacja do rodzin z dziećmi. Kanał Nickelodeon oferuje szerokie możliwości prezentacji Marki Klienta, m.in.: branding strony konkursowej, posty w Social Mediach (Facebook, Instagram) oraz obecność w materiałach telewizyjnych w świątecznych kreacjach Nick’a („Partnerem akcji: Świąteczny Mix Nicka jest…”). 

Czy 1 grudnia będzie to czołówka/piosenka ze Spongeboba, Psiego Patrolu, Harmidomu czy może Zmiksowanej Kally? Zapraszamy do śledzenia Nicka i walki o nagrody!