Sportowa zima zaczyna się jesienią

Najbliższe tygodnie w Eurosporcie to bardzo różnorodna oferta dla fanów sportu. Miłośnicy kolarstwa będą mogli emocjonować się transmisjami wielu wyścigów na czele z Paryż-Roubaix, czyli „Piekłem Północy”. To jeden z najsłynniejszych klasyków i jeden z pięciu kolarskich monumentów. Przez aż 55 km rywalizacja toczy się na drogach brukowych, co zawsze zwiastuje wielkie wyzwanie dla peletonu i znakomite doznania do fanów.

Eurosport oferuje również wiele transmisji piłki ręcznej na najwyższym poziomie. Miłośnicy szczypiorniaka mogą oglądać wszystkie mecze Łomży Vive Kielce w Lidze Mistrzów. Mistrzowie Polski na inaugurację rozgrywek grupowych przegrali z Dinamem Bukareszt, a że trafili do wyjątkowo wymagającej grupy, muszą jak najszybciej wznieść się na wyżyny. W październiku drużynę z Kielc czekają mecze z bardzo trudnymi rywalami – SG Flensburg-Handewitt, FC Porto i Paris Saint-Germain.

Jesienią w Eurosporcie zacznie się sportowa zima. Na inaugurację zobaczymy rywalizację najlepszych alpejek i alpejczyków w Soelden. Na pięknym lodowcu Rettenbach rozegrany zostanie slalom gigant. Oczy polskich kibiców będą zwrócone przede wszystkim na Marynę Gąsienicę-Daniel, która w poprzednim sezonie wiele razy pokazywała się na trasach alpejskiego Pucharu Świata ze znakomitej strony.