SIERPNIOWE NOWOŚCI PROGRAMOWE W TELETOON+

teleTOON+ to stacja zapewniająca zabawę bez końca! Stworzona z myślą o dzieciach w wieku szkolnym, co potwierdzają wskaźniki dopasowania AFF 184 (W6-9), AFF 148 (A6-9).  

Z myślą o swoich widzach stacja w sierpniu zaprasza na nowy serial „Rodzina Trelików” - pełna uroku, oryginalna animacja dla maluchów oraz na nową animację z ekologicznym przesłaniem „MateoHeroes. Na ratunek Ziemi”. Ponadto od 23 sierpnia na antenie teleTOON+ pełna ciepłego humoru bajka o dzielnym, małym rycerzu „Gus. Mały – wielki rycerz”. Zapraszamy!

RODZINA TREFLIKÓW

Sympatyczna, polska seria dla najmłodszych, zrealizowana metodą poklatkową. W każdym z odcinków wykorzystano blisko 13 tysięcy zdjęć, a rozśpiewanym bohaterom użyczyli głosów znani i lubiani aktorzy. Rodzina Treflików w lekki, zrozumiały dla dzieci sposób uczy wytrwałości, odpowiedzialności i szacunku dla innych. Pokazuje, jak ważna jest rodzina i przyjaźń, ochrona przyrody i ciekawość świata.

EMISJA: CODZIENNIE O GODZ. 12:25

METEOHEROES. NA RATUNEK ZIEMI

Niesamowite przygody sześciorga dzieci obdarzonych magicznymi mocami, dzięki którym przeistaczają się w superbohaterów – MeteoHeroes. A wszystko to, by ratować środowisko naturalne przed zagrożeniami, jakie stwarza człowiek. Dlaczego trzeba chronić rośliny i zwierzęta, dbać o czystość powietrza i gleby, segregować śmieci, ograniczać zużycie wody i prądu ? To wszystko pokażą Wam MeteoHeroes.

EMISJA: OD PON.-PT. GODZ. 12:00 I 15:35

GUS. MAŁY – WIELKI RYCERZ

Dawno, dawno temu był sobie mały chłopiec, Gus, który chciał zostać rycerzem. A ściśle mówiąc – największym rycerzem w królestwie Karamel. Gdy wsiadał na swego elektrycznego kucyka, z laserowym mieczem w dłoni, nikt i nic nie było w stanie go powstrzymać. Bo choć był mikrej postury, miał wielkie i waleczne serce. Poznajcie Gusa i jego niesamowite przygody.

EMISJA: OD 23 SIERPNIA, OD PON.-PT. GODZ. 13:00

DANE: NAM, Q2 2021, AFF vs A4-12, 06:00:00 – 20:59:59.