SERIAL RACHUNEK SUMIENIA TYLKO W ALE KINO+

Ale kino+ to kanał, który codziennie porywa widzów do świata filmu. Prezentuje produkcje z całego świata, które porywają pasjonującą fabułą, a to przekłada się później na wyniki stacji. W sierpniu Ale kino+ w komercyjnej grupie kobiet z miast odnotowało 13% wzrost udziału w porównaniu do sierpnia zeszłego roku. Najchętniej oglądanymi pozycjami były: „Czarny Łabędź” AMR 21 852, SHR% 3,1; „Mrówka wychodzi za mąż” AMR 18 738, SHR% 2,5; „Granica zbrodni” AMR 17 496, SHR% 1,6.

Od 7 października Ale kino+ rozpocznie emisję serialu australijskiej produkcji „Rachunek Sumienia”. Premierowe odcinki w każdą środę o godz. 20:10!

RACHUNEK SUMIENIA

Mike to policjant po przejściach. Prześladuje go sprawa z przeszłości – seria niewyjaśnionych zbrodni popełnionych na młodych kobietach. Kiedy w okolicy ponownie dochodzi do zbrodni wydaje się, że sprawca powrócił. Mike podejmuje kolejne nierówne wyzwanie i rozpoczyna morderczy wyścig z czasem próbując jednocześnie ratować swoją rodzinę.

EMISJA: OD 7 PAŹDZIERNIKA, ŚRODA, GODZ. 20:10

Ale kino+ zaprasza również na czwartkowe filmy z cyklu „Kino Mówi: Komedia”:

BABCIA W ZAMRAŻARCE

Czy można oszukiwać państwo, gdy państwo oszukuje ciebie? Przed takim dylematem staje Claudia - artystka, której państwowi zleceniodawcy nie wypłacają pensji. Kobiecie udaje się wiązać koniec z końcem tylko dzięki emeryturze babci. Gdy staruszka umiera, Claudia "zamraża" ją, aby wciąż móc pobierać w jej imieniu zasiłek aż do momentu, kiedy dostanie wreszcie wypłatę. Wszystko komplikuje się, gdy w artystce zakochuje się najbardziej nieprzekupny, a jednocześnie nieudolny przedstawiciel policji podatkowej. Aby przekręt się powiódł, Claudia będzie musiała uciec się do najbardziej wymyślnych sztuczek.

EMISJA: 8 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 20:10

HOT DOG

Dwaj oficerowie policji taktycznej, pochodzący z różnych środowisk, muszą podjąć współpracę, by uratować córkę ambasadora.

EMISJA: 15 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 20:10

UPADEK AMERYKAŃSKIEGO IMPERIUM

36-letni Pierre-Paul ma doktorat z filozofii, jednak nie gwarantuje on jemu żadnej intratnej posady. Aby zarobić na przeżycie musi pracować jako kurier. Pewnego razu przybywa z paczką na miejsce poważnej zbrodni, znajduje się tam sam na sam z dwoma trupami oraz torbą pełną pieniędzy, którą postanawia zabrać i ukryć w swojej ciężarówce. Jego filozoficzna natura sprawia, że cały czas walczy z wyrzutami sumienia, a Policja i liderzy gangu zrobią wszystko, aby odnaleźć złodzieja.

EMISJA: 21 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 20:10

TEL AWIW W OGNIU

Salam, 30-letni Palestyńczyk mieszkający w Jerozolimie, pracuje jako stażysta na planie popularnej palestyńskiej opery mydlanej "Tel Awiw w ogniu". Każdego dnia, aby dotrzeć do studia nagrań, musi przekroczyć punkt kontrolny na izraelskiej granicy. Żołnierze zwracają na niego uwagę i prowadzą go do dowódcy, Assiego. Okazuje się, że jego żona jest wielką fanką oper mydlanych. W zamian za przepuszczenie Salama na palestyńską stronę, dowódca żąda od niego zdradzenia zakończenia telenoweli, a nawet zmiany scenariusza na swoją wersję historii. Salam proponuje pomysły Assiego na planie telenoweli i dostaje awans na scenarzystę kolejnych odcinków. Assi pomaga Salamowi pisać scenariusze w zamian za palestyński hummus i obietnicę, że fabuła opery zakończy się weselem.

EMISJA: 29 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 20:10

DANE: NAM, VIII 2020 vs VIII 2019; AMR, SHR% W16-49 C50K+, 06:00:00-25:59:59.