SEANSE FILMOWE CODZIENNIE O 18:00 W DISNEY CHANNEL

Kanał Disney Channel wprowadził nowe pasmo skierowane do całych rodzin. Już od 18 maja, codziennie o 18:00 i w weekendy o 09:00, widzowie mają okazję oglądać kultowe filmy Disneya, pełne przygód i emocji.

Każda z propozycji filmowych posiada przesłanie, które daje dzieciom do myślenia, uczy, wzrusza rodziców, a także cieszy pozytywnym zakończeniem. Wśród filmów nie zabraknie kultowych pozycji: 102 Dalmatyńczyki, Księżniczka i żaba, Odlot, Toy Story, Wall-E, Zaplątani, Zaczarowana i wiele innych.Filmy fabularne to jak dotychczas najlepiej oglądane pozycje programowe na antenie Disney Channel. Cieszą się popularnością wśród różnorodnej widowni. Produkcje filmowe w Q1 2015 uzyskały o 23% wyższą średnią minutową oglądalność w grupie dzieci w wieku 4-12 w stosunku do pozostałych propozycji programowych.

Nowe pasmo filmowe umożliwia reklamodawcom komunikację w jakościowym otoczeniu z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi. Jednym z nich są skrzydełka reklamowe, które zapewniają wyróżnienie się z breaku reklamowego i związanie z oprawą graficzną kanału. Na tego rodzaju współpracę w okresie przed Dniem Dziecka zdecydował się właściciel marki z kategorii zabawek dla dziewczynek – Laloopsy Girls. Do gotowego spotu Klienta wyprodukowana została kreatywna plansza reklama z udziałem animowanej laleczki Lalaloopsy.Aby dowiedzieć się więcej o szerokich możliwościach reklamowych przy paśmie filmowym skontaktuj się ze swoim opiekunem w Premium TV.

Zapraszamy do współpracy!

Dane: NAM, AMR, all 4-12, Disney Channel, Q1 2015, Daypart: 06:00:00 - 20:00:00