„Salon sukien ślubnych z Tanem Francem” w TLC!

Przygotuj się na burzliwe konflikty, wzruszające chwile i wspaniałe sukienki! Tan France, znany z programu „Porady różowej brygady”, wkracza do wspaniałego świata programu „Salon sukien ślubnych”. W tej nowoczesnej odsłonie popularnego show, Tan z radością spełnia marzenia panien młodych. Mimo zuchwałych próśb o najbardziej zaskakujące kreacje, „Salon sukien ślubnych z Tanem Francem” to w istocie celebracja miłości i związków. Premiera programu w czwartek 16 listopada o 21:00 w TLC!

Zanim Tan France stał się międzynarodową gwiazdą dzięki programowi „Porady różowej brygady”, przez wiele lat był odnoszącym sukcesy projektantem mody. Pierwszą część swojej kariery spędził pracując w sklepach z odzieżą, aż w wieku 26 lat założył własną markę ze strojami kąpielowymi dla kobiet. Następnie został współzałożycielem, projektantem mody i dyrektorem generalnym linii odzieżowej Rachel Parcell. Wszystkie jego firmy szybko odniosły ogromny sukces, nie tylko w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Tan nie miał łatwego dzieciństwa. Dorastając w latach 80. w Doncaster w Anglii, wielokrotnie był ofiarą rasizmu. W swojej bestsellerowej autobiografii wyznał, że już jako dziewięciolatek używał kremu mającego wybielić skórę. Obecnie ma 40 lat i mieszka w Salt Lake City w stanie Utah w USA wraz ze swoim mężem Robem, pielęgniarzem pediatrycznym i ilustratorem, oraz ich dwoma synami.

Teraz, Tan France został gospodarzem nowej odsłony programu „Salon sukien ślubnych”. Jest podekscytowany, że będzie miał wpływ na odzwierciedlenie różnorodności kształtów, rozmiarów, religii, rasy, koloru skóry, seksualności i płci w tej uwielbianej serii. Jakie panny młode poznacie w „Salonie sukien ślubnych z Tanem Francem”? Będą to między innymi: Plastiq – drag queen, która z obawy przed osądzeniem nie chciała pójść do zwykłego butiku, Asa – pochodząca z Pakistanu panna młoda z porażeniem mózgowym, która chce wyglądać seksownie w dniu ślubu, czy swatka Mandy Mee, która wychodzi za mąż za jednego ze swoich klientów i szuka tradycyjnej nigeryjskiej sukni. Czy Tan będzie w stanie sprostać wygórowanym oczekiwaniom panien młodych? Przekonajcie się o tym sami!

Premierowe odcinki programu „Salon sukien ślubnych z Tanem Francem” w czwartki, od 16 listopada, o 21:00 na antenie kanału TLC.