SALON SUKIEN ŚLUBNYCH JUŻ W STYCZNIU NA TLC

TLC to kanał przemawiający przede wszystkim do widowni kobiecej. Jego emocjonujące, szczere, pozbawione tabu i wzięte prosto z życia historie są idealnym połączeniem dla aktywnych kobiet. To także stacja, która słynie ze wzruszających historii ślubnych, które na antenie pojawiają się przez cały rok! W grudniu pełną parą ruszył nowy sezon „Ślubów marzeń”, w którym znana z TVN Style i lubiana przez wszystkie narzeczeńskie pary Izabela Janachowska pomaga młodej parze w organizacji ich wymarzonej ceremonii. Widzowie kochają formaty o tematyce ślubnej, świadczy o tym wysoki udział premierowego odcinka w grupie kobiet, mieszkanek miast SHR=0,7% oraz AFF na poziomie 214!

Panny młode potrafią mieć najróżniejsze, często zaskakujące, wymagania. Każdy dzień w słynnym salonie sukien ślubnych Kleinfeld Bridal na nowojorskim Manhattanie przynosi nowe wyzwania. Czasami przypomina pokaz mody. Innym razem wizyta w salonie zamienia się w przedślubną terapię nie tylko dla panny młodej, ale również dla całej jej rodziny. Konsultanci butiku codziennie mierzą się z emocjonalnymi rozterkami swoich klientek, aby znaleźć doskonałą suknię dla przyszłej panny młodej. We wtorek, 22 stycznia swoją premierę będzie miał 16 sezon „Salonu sukien ślubnych”, w którym przyszłe panny młode będą musiały wybrać najważniejszą suknię w swoim życiu!

Emisja: wtorki: godz. 22.30

Już 14 stycznia wystartuje kolejny sezon „Historii wielkiej wagi”. W tej serii programów widzowie będą towarzyszyć osobom o wadze ponad 270 kilogramów, które postanowiły powalczyć o swoje zdrowie i odzyskać normalne życie. W każdym z kolejnych odcinków widzowie poznają wzruszającą historię jednej osoby, która zdecydowała poddać się niebezpiecznej operacji bariatrycznej i związanej z nią radykalnej zmianie diety. Każdy z bohaterów serii ma nadzieję, że uda mu się zrzucić dziesiątki kilogramów! Jak się szybko okaże, walka ze zbędnymi kilogramami to nie tylko ogromny wysiłek fizyczny. To przede wszystkim bardzo trudny i skomplikowany proces psychiczny.

Emisja: poniedziałki, godz. 21:30.

Dane: NAM, 01-10 XII 2018, Programmes, SHR% W16-49 C50+, AFF W16-49C50+ vs A16-49; 06:00-25:59