SABRINA NAJCHĘTNIEJ OGLĄDANĄ BAJKĄ W GRUDNIU NA KANALE TOP KIDS!

Sabrina była najchętniej oglądaną bajką w minionym miesiącu na kanale TOP KIDS! (AMR 8 827, all 4-12). W pierwszej trójce znalazły się również Babar (AMR 8 101) oraz Johny Test (AMR 5 849, all 4-12).

Sabrina, tytułowa bohaterka to z pozoru całkiem zwyczajna, miła nastolatka, która skrywa pewien sekret: w połowie jest zwykłą dziewczyną, a w połowie czarownicą. Ciotki Sabriny uczą ją magicznych zaklęć, przez co dziewczyna i jej kot-czarodziej często wpadają w niezłe tarapaty

Miejsce drugie należało do Babara. Babar to kultowy serial animowany, w którym główny bohater opowiada o napotkanych w swoim życiu przygodach, które nauczyły go, że aby osiągnąć sukces, nigdy nie można się poddawać. W swoim życiu Babar zostaje królem słoni i przywódcą Celestogrodu.

Na trzecim miejscu znalazł się Johnny Test - jedna z najnowszych pozycji w ramówce TOP KIDS!. Johnny jest 11-latkiem, który wraz ze swoim psem mieszka w Świnioszycach. Razem testują różne niesamowite wynalazki, które tworzą szalone siostry chłopca, a  dzieje się to w tajemniczym domowym laboratorium.

TOP KIDS! to idealny kanał dla miłośników kultowych bajek z lat 80-tych i 90-tych. Bezpieczne bajki z dawnych lat, które wzbudzają sentyment u dzisiejszych dorosłych i zainteresowanie dzieci.

Źródło: NAM, AMR a 4-12, grudzień 2018