RYWALIZACJA GWIAZD TENISA W AUSTRALIAN OPEN, ZAWODY PUCHARU ŚWIATA W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM, BIATHLONIE, BIEGACH NARCIARSKICH W EUROSPORT 2!

Widzowie Eurosportu 2 będą mogli emocjonować się w nadchodzących tygodniach m.in. rywalizacją największych gwiazd tenisa w Australian Open, turniejami snookerowymi, zawodami Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim, biathlonie, biegach narciarskich, czy saneczkarstwie. W lutym na antenę Eurosportu 2 wróci z kolei Lotto Ekstraklasa! Każdy znajdzie więc coś dla siebie.


Australian Open, 14-27 stycznia

Pierwszy w roku turniej z cyklu Wielkiego Szlema rozgrywany jest na twardych kortach w Melbourne. W palącym słońcu Australii wstępują wszystkie największe gwiazdy światowego tenisa, m.in. Serena Williams, Simona Halep, Roger Federer, Novak Djoković i Rafael Nadal. Widzowie Eurosportu obejrzą na żywo wszystkie najważniejsze mecze australijskiego turnieju.

Lotto Ekstraklasa

Już w lutym na boiska wrócą piłkarze Lotto Ekstraklasy, a transmisje piątkowym spotkań otwierających każdą kolejkę obejrzą wyłącznie widzowie Eurosportu 2!

Mecze zaczynające się o godz. 18 poprzedzi półgodzinne studio zawierające m.in. zapowiedzi spotkań oraz wywiady z piłkarzami i trenerami. Studio poprowadzi komentator Eurosportu wraz z zaproszonym ekspertem.

Snooker

Widzowie Eurosportu 2 zobaczą w nadchodzących miesiącach najważniejsze turnieje snookerowe z udziałem takich gwiazd jak Ronnie O’Sullivan, Mark Selby, Mark Williams, czy John Higgins. W lutym stacja pokaże m.in. German Masters, Welsh Open